Sürprizbozan The Witcher 3 Toussiant tam kayıt dosyası indime

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

68055

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar, The Witcher 3'ü DLC'ler ile bitirdim. Ama bağıma kimse gelmiyor Dandelion dışında. Benim amacım oraya Yen'i de getirmek. Save dosyası olan var mı bu söylediklerim ile ilgili?

Son düzenleyen: Moderatör:
O yaptığın seçimlere göre değişir. Yennefer'lı son için ona göre seçimler yapman gerekiyor yoksa Çengici Baş belası gelir yanına.

O yaptığın seçimlere göre değişir. Yennefer'lı son için ona göre seçimler yapman gerekiyor yoksa çengici baş belası gelir yanına.

Biliyorum. Hatalar yaptım ve baştan oynamaya niyetim yok. Bunun için forumdaki birisinden save dosyası istiyorum.

Linkte Blood and Wine DLC'sinde Yennefer siyaseti bırakır ve Geralt ile yaşlanırlar. Sizin istediğiniz buydu.

Ana görevleri oynanmış derken ana hikayenin ana görevleri oynanmış ve DLC'ler için hazır olan sürüm budur - Link

Ha eğer DLC'nin ana oyunlarının çoğu oynanmış ancak doğru seçimleri yapmak istiyorum derseniz de onu bulamadım. NexusMod'da böyle bir şey yok, sizin için Google'da biraz yabancı forumlarda gezdim de Blood and Wine %50 Save görmedim. Forumda Blood and Wine'da yarılamış birisi varsa paylaşır artık.

Linkte Blood and Wine DLC'sinde Yennefer siyaseti bırakır ve Geralt ile yaşlanırlar. Sizin istediğiniz buydu.

Ana görevleri oynanmış derken ana hikayenin ana görevleri oynanmış ve DLC'ler için hazır olan sürüm budur - Link

Ha eğer DLC'nin ana oyunlarının çoğu oynanmış ancak doğru seçimleri yapmak istiyorum derseniz de onu bulamadım. Nexusmod'da böyle bir şey yok, sizin için Google'da biraz yabancı forumlarda gezdim de Blood and Wine %50 save görmedim. Forumda Blood and Wine'da yarılamış birisi varsa paylaşır artık.

Aslında aradığım tamamen bitmiş bir save ama DLC'leri bir daha oynasam kimseye zarar gelmez. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı