The Witcher 3 DLC'leri için yeni kayıt dosyası açılmalı mı?

Daha fazla  
Merhabalar Witcher 3'ü henüz bitirdim. DLC'lere başlamak için oyunu bitirdiğim campaignden devam edebiliyorum ancak iki DLC'nin başlangıç seviyesinden çok daha yüksek seviyedeyim. Sizce DLC'leri teker teker oynayarak mı bitirmeliyim yoksa seviye üstünlüğüne aldanmayıp devam mı etmeliyim? Ayrıca şunu belirtmem gerek ki eğer devam edersem ben de EXP aldıkça gittikçe level farkı açacağım ve en son Blood And Wine'a başlarken arada çığ gibi bir XP farkı olacak.

Ben oyunu bitirdiğimde DLC'lerin seviyesinin çok üstündeydim, biraz hızlı bitirdiniz sanırım. Bence yan görevleri yapıp hem oyunun tadını çıkarın hem de seviye atlayıp DLC için gerekli seviyelere gelin.

Ben oyunu bitirdiğimde DLC'lerin seviyesinin çok üstündeydim, biraz hızlı bitirdiniz sanırım. Bence yan görevleri yapıp hem oyunun tadını çıkarın hem de seviye atlayıp DLC için gerekli seviyelere gelin.
Yok DLC'lerin üstündeyim demek istediğim de o zaten şimdi HoS'u bitirdiğim zaman BaW'ile aramda çığ gibi bir fark olacak.Ayrıca tüm yan görevler ve kontratları bitirdim.
Eğer zorluğun düşükse ölüm marşına yükseltip oynayabilirsin.
En son zorluk seviyesinde oynuyorum.

O da çok zor ya :). Bir deneyeyim dedim ayağımı kaydırdılar hemen.
Bence tek çıkar yolu bu. Tekrar başlatmaya değer mi bilmiyorum ben de sonradan başladım DLC'lere. "Ölüm Marşı" zorluğu bayağı efsunger gibi hissettiriyor adama :D. Çatışmaya girmeden kaynatılmış özler, yağlar, iksirler, bombaları ayarlamak zorunlu hale geliyor. Rakip 10 vuruşta biz 2 vuruşta ölüyoruz. O yüzden uzmanlık ve sabır gerektiriyor. Tavsiye eder miyim peki, alışınca gidiyor yani :).

Bence tek çıkar yolu bu. Tekrar başlatmaya değer mi bilmiyorum ben de sonradan başladım DLC'lere. "Ölüm Marşı" zorluğu bayağı efsunger gibi hissettiriyor adama :D. Çatışmaya girmeden kaynatılmış özler, yağlar, iksirler, bombaları ayarlamak zorunlu hale geliyor. Rakip 10 vuruşta biz 2 vuruşta ölüyoruz. O yüzden uzmanlık ve sabır gerektiriyor. Tavsiye eder miyim peki, alışınca gidiyor yani :).
Aşırı zorlanınca eğlenemiyorum ben, zor olsun ama bu kadar zorluk bana göre değil :).

O da çok zor ya :). Bir deneyeyim dedim ayağımı kaydırdılar hemen.
Başlangıçta alışmak lazım 😁 sonradan yükseltmek zor gelir.
En son zorluk seviyesinde oynuyorum.
En zorda oynuyorsan aynı save ile devam et bence zaten çok kolay gelmez. Ben de DLClere başladığımda önerilen seviyenin üstündeydim. Güçlü ouyorsun tabi ama o kadar oynamanın karşılığını alıyorsun. Bir de ana hikayede yaptığın seçimlere göre Blood and Wine'da bazı olaylar değişiyor. Sıfırdan DLC kayıtı açmak bunları nasıl etkiler bilmiyorum.

Ekhidna favori kaynatılmış özüm.
Seviye eşitleme gibi bir ayar var mı? Oyunu oynayalı biraz zaman oldu tam hatırlayamıyorum.
Level scaling var ama bana mantıksız geliyor sonuçta rakiple her zaman aynı seviyede olacaksam neden 38 seviye kastım. Sanırım ana kayıttan devam edeceğim eğer zorlanmazsam muhtemelen açarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı