The Witcher 3 vs RDR2 vs GoW

The Witcher 3 vs Rdr2 vs GoW

• Oy verenlerin toplamı
    219
Rdr2 oynamadım. Diğer ikisi arasında ise 300 saat oynayarak hala tam doyurma ulaşamadığım oyun witcher 3. Nedense beni çok fazla işine çekti. Kitaplarını da severek okumuş olmam da bunda etkili olabilir.

Rdr2 oynamadım. Diğer ikisi arasında ise 300 saat oynayarak hala tam doyurma ulaşamadığım oyun witcher 3. Nedense beni çok fazla işine çekti. Kitaplarını da severek okumuş olmam da bunda etkili olabilir.
Katılıyorum. Ama kesinlikle ve kesinlikle Rdr2 oynayın hocam. Ayrı bir seviye. Hatta bazı yan görevleri var witcher 3'ü tokatlar geçer öyle söyleyeyim. Hele bizim gibi yan görev severler için inanılmaz bir zevk sunuyor. Maddi imkanınız varsa Türkçe yama ile bir deneyin derim.

Katılıyorum. Ama kesinlikle ve kesinlikle RDR2 oynayın hocam. Ayrı bir seviye. Hatta bazı yan görevleri var Witcher 3'ü tokatlar geçer öyle söyleyeyim. Hele bizim gibi yan görev severler için inanılmaz bir zevk sunuyor. Maddi imkanınız varsa Türkçe yama ile bir deneyin derim.

En kısa zamanda deneyeceğim. Aslında bilerek oynamadım. Eğer denildiği kadar iyiyse sonrasında oyunlardan keyif almak zorlaşabilir gibi geldi.

En kısa zamanda deneyeceğim. Aslında bilerek oynamadım. Eğer denildiği kadar iyiyse sonrasında oyunlardan keyif almak zorlaşabilir gibi geldi.
Dostum öyle birşey yok. Açık söyleyim Witcher 3 den daha fazla keyif almıştım. Ve Rdr oynayıp dishonored 1 geçmiş insanım. Gram yadırgamadım. Zaten karşılastırma yapmak da doğry olmaz. Ama dedigim gibi her insan denemeli çünkü gerçekten çok güzel bir oyun.

Witcher 3'ün combat sistemi gayet güzel sağlam bence arkadaş nasıl kötü adam kendi daha bilgisi yok kötüledi anlamıyor siz ne düşünüyorsunuz güzel değil mi ya?

Witcher 3'ün combat sistemi gayet güzel sağlam bence arkadaş nasıl kötü adam kendi daha bilgisi yok kötüledi anlamıyor siz ne düşünüyorsunuz güzel değil mi ya?
Arkadaş söylediğinde gayet haklı. Tüm savaşlar istisnasız 3 vur bir kaç taktiği üzerine kurulu. Oyunun atmosferi çok iyi olduğu için oynarken combat çok da kendini dert etmiyor. Ama ciddi ciddi üstüne düşünürsek çok sıradan bir combat sistemine sahip. Bunu giderecek şey düşman çeşitliliği olabilirdi. Ancak bu konuda da çoğu düşman farklı görünümlü fakat aynı saldırı şekillerine sahio düşmanlar. Böyle olunca da insanlar Witcher dövüş sistemi iyi değil diyor. Ki haklılar. Yetenek ağacı bi nebze olsun çeşitlilik katsa da yetersiz kalıyor. İyi günler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı