Çözüldü The Witcher 3: Wild Hunt açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Godsume

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar,

DirectX 12 ile oyunu açamıyorum, önceden red Launcher yokken bir sıkıntı yaşamıyordum. Şu anki güncellenmiş haliyle oynaya tıkladığımda açılır gibi oluyor tekrar uyarı vermeden oyna ya düşüyor.

Steam dosyası üzerinden witcher3.exe ile açmaya çalıştığımda ise VCRuntime140_1.dll hatası alıyor. Visual Studio C++ 2012-2015 yüklü, silip tekrar kurdum yine aynı sorunları yaşıyorum.

Oyun C: Sürücüsünde değil D: Sürücüsünde kurulu bundan kaynaklı olabilir mi?

Vcruntime140_1.dll dosyası 2015-2019 kütüphaneleri ile geliyor. 2015 değil de 2015-2019 kütüphanelerini kurduğunuza eminseniz direkt sorunun ortadan kalkmış olması gerekirdi.

Ya yanlış hatırlıyorsunuz ya da öncesinde DLL sorununu çözmek amacıyla söz konusu DLL dosyasını manuel olarak indirip sistem dosyalarına attınız. İki durumda da Process Monitor raporu ile sorunu çözebiliriz, sorun yok.

Tamamdır teşekkürler, tekrar akşam silip 2015-2019u kurmayı deneyeyim. Olmadı arkadaşın yazdıklarını denerim yine olmazsa rapor alıp çözüme bakarız teşekkürler.

Dün internetim olmadığı için deneyememiştim, X86 olan versiyonu 2015-2019 olarak inmiş ama 64 Bit olanı nedense 2015 olarak inmiş onu tekrar indirince sorun düzeldi teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı