The Witcher 3 Wild Hunt hakkında sorular

bsahinn06

Centipat
Merhaba, The Witcher 3 wild hunt collect em all görevi hepsini topla görevi bitirmek istiyorum lakin skellige Island'da 1 tane kaldı ne yaptıysam ne ettiysem bulamadım bir türlü (haritada soru işaretlerinin çoğunu yapmadım Skellige'de). Bu görev canımı çok sıktı. Blood of Win'e DLCsinde sanırım bir tüccar varmış o geriye kalan kartları verip bu hepsini topla görevini bitiriyormuş. Doğru mu bu? Skellige island da sırf 1 kart için 3 saatimi harcadım lakin yok yok yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet üzerinde bir sürü video vardır, ayrıca görevlerde gerekli objelerin nerede olduğunu görmeyi sağlayan bir mod vardı diye hatırlıyorum.
inan hepsine baktım collect em all skellige videosu var izledim hepsine teker teker gittim yok 1 tane kaldı
yahu bilen bir Allahın kulu yok mu kafayı yiyecem yeniden başlıyacam oyuna sırf bundan dolayı
yahu bilen bir Allahın kulu yok mu kafayı yiyecem yeniden başlıyacam oyuna sırf bundan dolayı

Son düzenleme:
İnan hepsine baktım collect em all skellige videosu var izledim hepsine teker teker gittim yok 1 tane kaldı
Yahu bilen bir Allah'ın kulu yok mu kafayı yiyeceğim yeniden başlıyacağım oyuna sırf bundan dolayı
Yahu bilen bir Allah'ın kulu yok mu kafayı yiyeceğim yeniden başlıyacağım oyuna sırf bundan dolayı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı