The Witcher 3 Wild Hunt soru işaretlerini keşfetmek

Cihan Akrebimsi

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. The Witcher 3 Wild Hunt'ta bu yan görevleri şehir içindeki görevleri vs haritayı gezmeyi o bütün (?) işaretli yerleri keşfetmeye çalışırsam Ciri kayıp mı oluyor? Sürekli acele etmeliyiz falan diyor ana görevde. Oyun bitince de onları yapamıyoruz galiba. Tecrübeli olanlar varsa bir destek.

Hocam ana görev yapmadığın sürece hikaye ilerlemez merak etme ve oyun sonunda hikaye bittikten sonra da tüm harita açık oluyor yani soru işaretlerini istediğin vakit açabilirsin ama ana görev yaparken de sakın gidip açma :D.

Ben şahsen bütün soru işaretleri ve yan görevleri ana görevden önce levelim yettiği kadar hepsini yaptım ana görevleri hep arka plana attım artık levelim yetmediği zaman ve soru işareti kalmadığı zaman ana görevleri yapmaya başladım bundan dolayı mesela anagörevleri yaparken çok kolay geçtim en zorda oynamama rağmen çünkü levelim ve itemlerim yüksekti.
Yaniiii oyunu uzatabildiğim kadar uzattım ve asla bitirmemeye çalıştım kıyamıyorum bu sanat eserine. Şu an RAM aldıktan sonra üst üste 3.bitirişim olacak. :)

Ben şahsen bütün soru işaretleri ve yan görevleri ana görevden önce levelim yettiği kadar hepsini yaptım ana görevleri hep arka plana attım artık levelim yetmediği zaman ve soru işareti kalmadığı zaman ana görevleri yapmaya başladım bundan dolayı mesela anagörevleri yaparken çok kolay geçtim en zorda oynamama rağmen çünkü levelim ve itemlerim yüksekti.
Yaniiii oyunu uzatabildiğim kadar uzattım ve asla bitirmemeye çalıştım kıyamıyorum bu sanat eserine. Şu an RAM aldıktan sonra üst üste 3.bitirişim olacak. :)

Normaldir hocam oyun tekrar oynamayacak gibi değil ki :D.

DLC'lerin mükemmel olduklarını biliyorum ve bilerek bitirmiyorum çünkü bitirdikten sonra neden bitirdim diye pişman olacağım :D.

Gerçekten oynamadın mı? Reis yapma DLC'leri bile yeni bir oyun gibi önce hearts of stone sonra blood and wine oynamanı şiddetle tavsiye ederim
Boşver oyna benim gibi birer kere daha oynarsın ne sanki :)

Gerçekten oynamadın mı? Reis yapma DLC'leri bile yeni bir oyun gibi önce hearts of stone sonra blood and wine oynamanı şiddetle tavsiye ederim.
Boşver oyna benim gibi birer kere daha oynarsın ne sanki :)

Valla aynen öyle oynamadım ana oyunu 3 kere üst üste bitirdim onları bilerek oynamadım bir ana oyunu sindirdikten sonra oynamayı düşünüyorum pazartesi ana oyuna tekrar başlayacağım bütün itemleri son seviyeye getirip DLC'lere başlaycağım inşallah. Evet herkes öyle diyor DLC'leri bile çoğu oyundan güzelmiş :)

Ben yeni başladımda önceden oynamıştım soru işaretleri gözüküyordu Steam'den tekrar alıp başladım ama haritada soru işaretleleri gözükmüyor sonradan kalktımı yoksa bendemi bir hata var yardımcı olur musun?

Ben yeni başladımda önceden oynamıştım soru işaretleri gözüküyordu Steam'den tekrar alıp başladım ama haritada soru işaretleleri gözükmüyor sonradan kalktımı yoksa bendemi bir hata var yardımcı olur musun?
soru işaretleri hala var onları açmak için gidip ilan tahtalarındaki kağıtların hepsini topla soru işaretlerini öyle görebilirsin

Geri
Yukarı