Sürprizbozan The Witcher 3 Yennefer mi Triss mi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
@Penetrator God Tamamdır hocam, oyunda paranın çok etkisi olacağını sanıyordum. Şuan 2.5 K param mevcut. Görevlerde karşıma çıkan tüm sandıkları topladım. Envanterim zanaat malzemesi dolu. Onları da satmadım. Şimdi parayla ne yapmam gerekiyor ? Mutlaka önemli bir şey vardır. Sadece ben şuanlık ne olduğunu bilmiyorum.

@Penetrator God tamamdır hocam, oyunda paranın çok etkisi olacağını sanıyordum. Şu an 2.5 k param mevcut. Görevlerde karşıma çıkan tüm sandıkları topladım. Envanterim zanaat malzemesi dolu. Onları da satmadım. Şimdi parayla ne yapmam gerekiyor? Mutlaka önemli bir şey vardır. Sadece ben şu anlık ne olduğunu bilmiyorum.

Parayı tutmak isteyebilirsin çünkü ileride özel Witcher okullarına ait zırh ve silah şemaları bulacaksın. O itemleri yapmak için çok fazla malzeme ve para gerekebilir.

@Penetrator God Tamamdır hocam, oyunda paranın çok etkisi olacağını sanıyordum. Şuan 2.5 K param mevcut. Görevlerde karşıma çıkan tüm sandıkları topladım. Envanterim zanaat malzemesi dolu. Onları da satmadım. Şimdi parayla ne yapmam gerekiyor ? Mutlaka önemli bir şey vardır. Sadece ben şuanlık ne olduğunu bilmiyorum.
Kesinlikle boş zırhlara vs. harcama ilerde çok lazım olacak hikayede neredesin bilmiyorum ama ilerde senden 5000 para istiyor sebebini yazarsam spoiler olur. Biriktir yani.

Oyunda Triss kitapta Yennefer ama Geralt için en iyi seçim Yennefer. Ben Triss'i seçtim. Kolay kadın ve hayat dolu ben tam tersiyim. İnsan kendinde olmayanı istermiş herhalde ondan.

Geri
Yukarı