The Witcher 3 yetenek ağacı nasıl yapılmalı?

Aeterna Victrix

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyunda saldırı, simya, işaret ve genel olmak üzere 4 tür yetenek bölmesi mevcut lakin bunlara ekstra güç ekleyen 3 mutajen türü var. Genel yeteneklere hangi mutajeni eklemek daha uygun olur tavsiyeniz var mıdır?

Kullanmak istediğin yeteneklere göre mutajen eklemelisin. Sallıyorum "kırmızı" olan yeteneklerin yanına kırmızı mutajen eklersen o mutajenler daha efektif hale gelir.

Kullanmak istediğin yeteneklere göre mutajen eklemelisin. Sallıyorum "kırmızı" olan yeteneklerin yanına kırmızı mutajen eklersen o mutajenler daha efektif hale gelir.
Dostum biliyorum onları kırmızı mutajen kırmızı yeteneklere ek güç ekliyor bir uyum sağlıyor genel için mutajen yok özel olarak sizler neler kullanıyordunuz onu merak ediyorum sadece belki aklıma yatan bir fikir olursa bende öyle kullanırım

Blood and wine'dakini diyorsan en sağ üstteki bayağı op idi yanlış hatırlamıyorsam.

Dostum biliyorum onları kırmızı mutajen kırmızı yeteneklere ek güç ekliyor bir uyum sağlıyor genel için mutajen yok özel olarak sizler neler kullanıyordunuz onu merak ediyorum sadece belki aklıma yatan bir fikir olursa bende öyle kullanırım
Ben Alchemy üzerinden gitmeyi seviyorum. Yapılan iksirlerin çoğu her dinlenmede yenilendiği için her seferinde tekrar tekrar kullanabiliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı