The Witcher 3 zamlandı!

Bu oyunun özelliği ne 😀
1 gün öncesine kadar her indirimde 15 TL'ye düşmesi.
Bu fiyata satılmış olan, yüzlerce liraya satılan oyunlarla yarışan, yüzlerce ödül almış AAA bir oyun olması.
En iyi Action-RPG oyunlarından biri olması.
Mükemmel hikaye ve sinematik anlatım.
Verdiğiniz paranın karşılığında size onlarca iyi saat geçirtecek olması.
Ve daha sayamayacağım bir sürü harika şey.

Onları da başkaları yazar artık...

Ah be oyuncu dostu CD PROJEKT RED sende mi "herkes öldürür sevdiğini" iyi ki tüm oyunları toplamışım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
... Kendiliğinden alev aldı.

1 gün öncesine kadar her indirimde 15 TL'ye düşmesi.
Bu fiyata satılmış olan, yüzlerce liraya satılan oyunlarla yarışan, yüzlerce ödül almış AAA bir oyun olması.
En iyi Action-RPG oyunlarından biri olması.
Mükemmel hikaye ve sinematik anlatım.
Verdiğiniz paranın karşılığında size onlarca iyi saat geçirtecek olması.
Ve daha sayamayacağım bir sürü harika şey.

Onları da başkaları yazar artık...
Biliyorum hocam bu oyunu bende 15 tl ye aldım ama şu şartlarda bir insanın bu kadar pahalı oyunları alması mümkün değil

Hala almayan ve almayı düşünen arkadaşlara da şöyle bir bilgi vereyim.
Basit bir matematik hesabıyla, oyun her indirimde %80 indirime girdiğine göre şuan 400 TL olan CE sürümü önümündeki indirimlerde 80 TL'ye düşecek.
Ve 80 TL'ye de değecek bir oyun.
Hala tavsiye ediyorum. Kesinlikle alın, aldırın.

Son düzenleme:
Biliyorum hocam bu oyunu bende 15 tl ye aldım ama şu şartlarda bir insanın bu kadar pahalı oyunları alması mümkün değil
Gayet mümkün, oyunun fiyatı hala daha çok ucuz. 399₺ sadece 15 dolar. Tam oyun fiyatı ise 60 dolardır, 60 dolardan satmadıklarına dua et.

Gayet mümkün, oyunun fiyatı hala daha çok ucuz. 399₺ sadece 15 dolar. Tam oyun fiyatı ise 60 dolardır, 60 dolardan satmadıklarına dua et.

Hocam anlatamadım galiba sen ben ya da başka kişi alabilir ama bir oyuna 400 TL vermeyen birçok insan var.

Yeni konular

Geri
Yukarı