Witcher 3 NG+ oynanmalı mı?

İnternette %100 Save buldum, adam zaten 100 Level bir şey değişir mi? (kendi Save'im çok güçlü değil o yüzden)
Ya da sadece tek sefer bitirilmiş bir Save bulup onunla mı başlamalıyım sizce?

Başkasının kayıt dosyasıyla oynamak senin için sorun olamazsa sen bilirsin. Ancak Level kasma amacın yoksa ve oyunu her seçimle detaylıca oynadıysan o şekilde oynamanında bir zevki olmaz. RPG oyunlarda eğer en azından bir gelişme göstermiyorsan ilerledikçe iyice anlamsızlaşır oyun.

Başkasının kayıt dosyasıyla oynamak senin için sorun olamazsa sen bilirsin. Ancak Level kasma amacın yoksa ve oyunu her seçimle detaylıca oynadıysan o şekilde oynamanında bir zevki olmaz. RPG oyunlarda eğer en azından bir gelişme göstermiyorsan ilerledikçe iyice anlamsızlaşır oyun.

Aslında aynen, ben de ikilemde kaldım acaba taze başlangıç mı yapsam yoksa yeni oyun +'dan mı girsem diye, sizce hangisini yapayım?
Yeni oyun + başlarsam 54 Level , Büyük usta kedi setiyle başlıyacağım.

Aslında aynen, ben de ikilemde kaldım acaba taze başlangıç mı yapsam yoksa yeni oyun +'dan mı girsem diye, sizce hangisini yapayım?

Temiz bitirilmiş bir kayıt dosyan varsa ortalama ilk oynanışta 40-50 Level arası bitebiliyor oyun. O kaydınızla beraber NG+ başlayabilirsiniz. Ek olarak şu modu da kurarak daha da zevkli hale getirebilirsiniz oyunu. Exp modu kurmanızı önermem çünkü o zaman çok kolaylaşacaktır oyun.

Ve tüm yağlar, iksirler, bombalar falan en üst düzeyde.
Temiz bitirilmiş bir kayıt dosyan varsa ortalama ilk oynanışta 40-50 Level arası bitebiliyor oyun. O kaydınızla beraber NG+ başlayabilirsiniz. Ek olarak şu modu da kurarak daha da zevkli hale getirebilirsiniz oyunu. Exp modu kurmanızı önermem çünkü o zaman çok kolaylaşacaktır oyun.

Bu modun olayını tam anlayamadım, açıklayabilir misiniz acaba?

Ben NG+ oynamayı sevmiyorum. Çünkü haritada gezerek soru işaretlerini lootlamanın anlamı kalmıyor. Bir iksirin son malzemesini bulmak için yarım saat gezip aramıyorsunuz. Bu da oyunun süresini ciddi bir şekilde kısaltıyor. Ha dersen ki ben sadece Ciri'mi bulmak istiyorum, orası sana kalmış :)

Geri
Yukarı