The Witcher 3'ü sevememek

Sevmek zorunda değilsiniz. Oyun size hitap etmiyor olabilir.

Mesela ben, insanların nefret ettiği Fallout 76'yı bayıla bayıla oynuyorum. İnsanların bayıla bayıla oynadığı Borderlands oyunlarını da sıkıcı buluyorum. Borderlands oyunları bana hitap etmiyor.

Ne kadar boş muhabbet bunlar ya, baydınız artık. Witcher serisi abartılmıyor. Kimsede her oyunu sevmek zorunda değil bende RDR2'yi sevmiyorum.

Oyunu sevmemeniz normal bir şey ama başları biraz sıkıcı olabilir bence bir şans daha verip daha uzun süre oynayın hikaye açılsın. Hala sarmıyorsa oynamazsınız :D.

Sağ olun yorumlarınız için. Tabii ki sevmek zorunda değil herkes ama gerçekten sevmek istiyorum oyunu. Sanırım bir kaç saat daha oynamayı deneyeceğim.
Diyalogların fazla uzun olması sıkıyor bence seni.
Ana görevler de bayık geldi biraz Sadece witcher hisleri kullanarak ipucu arıyor ve canavar kesiyorum. Ne bir bulmaca ne bir zıplama uçup kaçma yok. Çok monoton şu anlık.

Sağ olun yorumlarınız için. Tabii ki sevmek zorunda değil herkes ama gerçekten sevmek istiyorum oyunu. Sanırım birkaç saat daha oynamayı deneyeceğim.

Ana görevler de bayık geldi biraz sadece Witcher hisleri kullanarak ipucu arıyor ve canavar kesiyorum. Ne bir bulmaca ne bir zıplama uçup kaçma yok. Çok monoton şu anlık.

İlerleyen zamanlarda ciriyle oynamaya başlayacaksınız o daha keyifli. Yetenek ağacından alternatif işaret modlarını ve saldırıları açabilirsiniz.

Ana görevler de bayık geldi biraz Sadece witcher hisleri kullanarak ipucu arıyor ve canavar kesiyorum. Ne bir bulmaca ne bir zıplama uçup kaçma yok. Çok monoton şu anlık.
Öncelikle oyunun başları kimine göre biraz sıkıcı olsa da bana göre pek de sıkıcı değil, oyun ortalara doğru açılıyor ve sonlara doğru bayağı iyi bir macera oluyor. Senin şu an yaptığın ana görev değil yan görev, canavar kontratı yapıyorsun sen şu an. İncelemesini yapmıştım, istersen oku. Spoiler yok, belki hevesin artar.
Ayriyeten oyunu 130 saatte DLC'siz bir şekilde bitirdim, oyunu DLC'leriyle birlikte tekrar bitirmek için yeni kayıt oluşturdum ve şu an 160 saat oynama sürem var :)

Oyun yaklaşık bir 25 saat sonra açılıyor ve aksiyon başlıyor ben de ilk 20 saat sevememiştim insanlar bu oyunu nasıl seviyor demiştim fakat oyun sonradan açılıyor

İlerleyen zamanlarda ciriyle oynamaya başlayacaksınız o daha keyifli. Yetenek ağacından alternatif işaret modlarını ve saldırıları açabilirsiniz.
Ciriyle oynadım. Ondan sonraki bölümlerdeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı