There is insufficient system memory in resource pool 'internal' to run this query

samizeldestan

Hectopat
Daha fazla  
İşyerimdeki bilgisayarda LOGO GO ile entegre çalışan kantar programı var. Sanırım bağlantıyı SQL ile sağlıyor. Bazen kantar programını açarken "There is insufficient system memory in resource pool 'internal' to run this query" şeklinde hata alıyorum. İnternette biraz araştırdım yabancı kaynaklarda sorunun çözümü var sanırım ama yabancı dilim çok iyi olmadığı için çözümünü tam olarak anlayamadım. Bu konuda yardımcı olabilecek kimse var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu linkte fotoğraflara bakarak uygulayabileceğin birkaç çözüm olabilir.
Aşağıdaki tikli cevabı inceleyebilirsin.
Teşekkür ederim. Bu sorunu açılırken bir de katardan fişi keserken oluyor. Daha çok fişi keserken alıyorum bu hatayı. Çünkü fişi keserken bilgileri LOGO'ya aktarıyor. LOGO'dan da irsaliyesini kesiyoruz çünkü. Fiş keserken bu hatayı aldığım zaman bilgiler LOGO'ya aktarılmıyor. Yani aradaki SQL görevini yapmıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı