Thermal Grizzly Hydronaut vs Kryonaut

xBruno

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
Crucial CL16 3200 mhz
Ekran kartı
Biostar RX 570 8GB
Anakart
MSI MAG B550 Tomahawk
İşlemci
Ryzen 5 5600X
Merhaba arkadaşlar, ben termal macun alacaktım 2 tanesinin arasında kaldım. Ya bunu alacağım " Thermal Grizzly hydronaut " ya da " Thermal Grizzly Kryonaut " kryonaut için pump out sorunu var diyorlar ama laptoplar için diyorlar. kasa için geçerli mi bilmiyorum, hem işlemci hem de ekran kartında kullanacağım. yakında sıvı soğutmaya da geçeceğim o yüzden hangisi olması lazım? ve gr önemli hydronaut alırım 1 gr ama kryonaut alırım 2 gr aynı fiyata örnek verdim anladınız siz bir diğer soruda şu ben hem GPU'ya hem de CPU'ya kullanacağım bunu daha sıvı soğutma almadım o yüzden şu anki güncel soğutucunun altına da sıkacağım yani toplam 3 tane kullanacağım. kaç gr olmalı ve hangisini tercih etmeliyim? bir de orijinal ürün olması önemli karar vermek için bu video ya bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ve Thermal Grizzly Kryonaut var bir de Thermal Grizzly Kryonaut extrem var ben normal olandan alacağım extrem olan da alınabilir ama fiyat açısından siz en uygun gr yüksek, en az 3 kullanımlık için ve en uygunu söyler misiniz?

Thermal Grizzly hydronaut: Thermal Grizzly Hydronaut Fiyatları ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Thermal Grizzly Kryonaut: Thermal Grizzly Kryonaut Fiyatları ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Son düzenleyen: Moderatör:
Thermal Grizzly Ürünleri biraz fazla abartılıyor. Reklamını da çok iyi yapıyorlar. İnternetteki çoğu test Thermal Grizzly sponsorlu, bu videoda dahil. İki macunun da fiyatını hakketmediğini düşünüyorum. Bir gramlık macunlara bu paralar yazık günah. Fiyatına göre mucizeler yaratmıyor. Testlere değil gerçek kullanıcı deneyimlerine bakmak lazım. Kryonaut dahil çeşitli macunlar kullandım aradaki farklar birkaç dereceden ibaret. Bu incelemelere güvenip alırsan öyle 10 derece fark görmeyeceksin baştan söyleyeyim.

Thermal Grizzly Ürünleri biraz fazla abartılıyor. Reklamını da çok iyi yapıyorlar. İnternetteki çoğu test Thermal Grizzly sponsorlu, bu videoda dahil. İki macunun da fiyatını hakketmediğini düşünüyorum. Bir gramlık macunlara bu paralar yazık günah. Fiyatına göre mucizeler yaratmıyor. Testlere değil gerçek kullanıcı deneyimlerine bakmak lazım. Kryonaut dahil çeşitli macunlar kullandım aradaki farklar birkaç dereceden ibaret. Bu incelemelere güvenip alırsan öyle 10 derece fark görmeyeceksin baştan söyleyeyim.
cevap için teşekkürler banım vardı yazamadım ne almam mantıklı

Arctic Mx4 alıyımmı​

Yeni konular

Geri
Yukarı