Thermaltake Smart RGB PSU alınır mı?

Ayrıca bu sorundan kurtulmanız pek mümkun değil PSU nun kronik sorunu bu sadece CW için servise vermeyin bence.
Bende böyle bir ses var;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu yüzden servise vermek istiyorum. Sadece açılışta yapıyor. Acaba sizde de bu ses var mıydı?
2 hafta biraz uzunmuş. :(

Ayrıca bu sorundan kurtulmanız pek mümkun değil PSU nun kronik sorunu bu sadece CW için servise vermeyin bence.

Toplam 3 kere verdim, bu 4. ürün. Bıktım zaten ama iade etmeyi düşünüyorum.
Sadece açılışta yapıyor.

Bende açılışta problem yok. Oyun açınca ya da stres testi yapınca ses başlıyor, kısacası yük altına girince arı gibi ötmeye başlıyor.

Bende sadece açılışta ciyaklama sorunu var açıldıktan sonra sıkıntı olmuyor.
Peki hocam PUBG veya Rainbow gibi ağır oyunlara girdikten sonra sizde de PSU dan gelen fan sesi artıyor mu?
Videoda yanlış duymuyorsam hafif bir CW sesi var?
Hocam ara ara gelen ciyaklama sesinden bahsediyorum. 0.8 ve 0.10. saniyelerdeki gibi.

Bende sadece açılışta ciyaklama sorunu var açıldıktan sonra sıkıntı olmuyor.
Peki hocam PUBG veya Rainbow gibi ağır oyunlara girdikten sonra sizde de PSU dan gelen fan sesi artıyor mu?

Hocam ara ara gelen ciyaklama sesinden bahsediyorum. 0.8 ve 0.10. saniyelerdeki gibi.

Kasanın gürültüsünden duyamıyorum PSU fanini ancak evet PSU isindikca (yük binince) PSU faninin donme hizi artiyor otomatik, bu kafanizda bir suphe olusturmasin. :)

Yok hayır, öyle bir sorun yok bende hocam.

Kasanın gürültüsünden duyamıyorum PSU fanini ancak evet PSU isindikca (yük binince) PSU faninin donme hizi artiyor otomatik, bu kafanizda bir suphe olusturmasin. :)

Yok hayır, öyle bir sorun yok bende hocam.
Peki bu ciyaklama sorunu sizce ileride daha büyük sorunlara yol açar mı? Yani sizce sebebi nedir? Ben bu PSU yu 4 aydır bu şekilde kullanıyorum sorun olmadı. Hatta OCCT ile PSU testide yaptım sıkıntı çıkmadı. Sadece açılışta gelen bu ses yüzünden servise vermeli miyim sizce?

Geri
Yukarı