Thermaltake Smart RGB PSU alınır mı?

Peki bu ciyaklama sorunu sizce ileride daha büyük sorunlara yol açar mı? Yani sizce sebebi nedir? Ben bu PSU'yu 4 aydır bu şekilde kullanıyorum sorun olmadı. Hatta OCCT ile PSU testide yaptım sıkıntı çıkmadı. Sadece açılışta gelen bu ses yüzünden servise vermeli miyim sizce?

Bobinlerden mi geliyor yoksa baska bir yerden mi geliyor bunu bilmiyorum, elektrik bilgim de yok maalesef fikir uretemeyecegim. Yerinizde olsaydim servise verirdim, vermemin sebebi ise, sessiz, otmeyen, ciyaklamayan bir urun istiyor olmamdir ki hakliyim.
Ama OCCT'de test yaptim diyorsunuz, 4, aydir da kullaniyormussunuz yani. Elbette agir oyunlar da oynamissinizdir?
Kapanma, mavi ekran vesaire sorunlar da yasamadiysaniz, vermenize gerek kalmayabilir servise.
Ben sesten rahatsiz oluyorum mesela, vermemin tek sebebi bu.
Eger gercekten ses disinda baska problem varsa, mutlaka verilmeli servise.

Ne zamandan beri bu sorunu yaşıyorsun?
CW sorununu 6 aydır bu ciyaklama ise 4 aydır.
Bobinlerden mi geliyor yoksa baska bir yerden mi geliyor bunu bilmiyorum, elektrik bilgim de yok maalesef fikir uretemeyecegim. Yerinizde olsaydim servise verirdim, vermemin sebebi ise, sessiz, otmeyen, ciyaklamayan bir urun istiyor olmamdir ki hakliyim.
Ama OCCT'de test yaptim diyorsunuz, 4, aydir da kullaniyormussunuz yani. Elbette agir oyunlar da oynamissinizdir?
Kapanma, mavi ekran vesaire sorunlar da yasamadiysaniz, vermenize gerek kalmayabilir servise.
Ben sesten rahatsiz oluyorum mesela, vermemin tek sebebi bu.
Eger gercekten ses disinda baska problem varsa, mutlaka verilmeli servise.
Ağır oyunlar oynadım. Shadow of the Tomb Raider ve PUBG gibi. Herhangi bir kapanma veya mavi ekran vermedi. Servise vermeyi bende düşünüyorum ama şuan açılışta gelen bu ses dışında oyunlarda CW falan duyulmayacak kadar az. Olurda 2 hafta sonunda gelen yeni üründe çok daha ağır bir CW ile karşılaşmaktan korkuyorum açıkçası.

CW sorununu 6 aydır bu ciyaklama ise 4 aydır.
Ağır oyunlar oynadım. Shadow of the Tomb Raider ve PUBG gibi. Herhangi bir kapanma veya mavi ekran vermedi. Servise vermeyi bende düşünüyorum ama şuan açılışta gelen bu ses dışında oyunlarda CW falan duyulmayacak kadar az. Olurda 2 hafta sonunda gelen yeni üründe çok daha ağır bir CW ile karşılaşmaktan korkuyorum açıkçası.

Evet bu durum da var. Ayrica ilk ya da 2. degisimde bana gonderilen urunde CW sorunundan ziyade fan'da sorun vardi. Surtme sesi geliyordu mesela.

Atiyorum ufacik CW sesinden servise degisim talebi verirsiniz, size gelecek yeni urunde eski sesin 2-3 kati daha fazla ses olabilir. Bu cok daha kotu bir durum.

Ben 1.5 senedir Smart RGB 600W versiyonunu kullanıyorum. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Bu CW dediğiniz nasıl bir sorun oluyor ?

Yeni konular

Geri
Yukarı