Thermaltake T25'e sıvı soğutma önerisi

Mirorwall

Femtopat
Daha fazla  
Amazon'da indirimde 1000 TL idi şimdi fiyatlar uçmuş alsaydım bir şekilde takardım.

Bende de aynı kasa var ilk defa masaüstü dizmiş olacağım bir şekil de takılma ihtimali varsa alayım bende o zaman fiyatlar daha da yükselecek gibi veya sığabilen iyi bir muadili var mı biliyor musun?

Bende de aynı kasa var ilk defa masaüstü dizmiş olacağım bir şekil de takılma ihtimali varsa alayım bende o zaman fiyatlar daha da yükselecek gibi veya sığabilen iyi bir muadili var mı biliyor musun?

Bu soğutucular hakkında sana en iyi yardımcı olabilecek adam @Sir Benjamin dir.

Ben RGB seven bir insan olmadığımdan RGB'siz modellere bakıyordum bunun haricinde ID-Cooling'in soğutucıları var güzel diyorlar iyi bir araştırma sonucu bakılabilir.

Üst kızım 240 destekliyor.

1653490357423.png

Diğer soran arkadaşlara da önerdiğim aşağıdaki modeli sana da önerebilirim.

Öncelikle raporumu dikkate alan moderasyona bi' teşekkürümü sunayım tekrardan.

İşlemci nedir?

@KafadanKontak PF serisinin son modelleri pompadan saçmalıyor, bir süre önermeyip kendi halinde bırakmakta fayda var.

öncelikle raporumu dikkate alan moderasyona bi' teşekkürümü sunayım tekrardan.

İşlemci nedir?

@KafadanKontak pf serisinin son modelleri pompadan saçmalıyor, bir süre önermeyip kendi halinde bırakmakta fayda var.

İşlemcim: i5 11600, ekran kartı: RTX 3060 Ti anakartım: ASUS B560M-P sı, soğutucunun sığmaması, RAM'lere baskı veya kronik sorunlu çıkma durumundan dolayı cesaret edip alamadım çok da anlamıyorum bu işten.

İşlemcim: i5 11600, ekran kartı: RTX 3060 Ti anakartım: ASUS B560M-P sı, soğutucunun sığmaması, RAM'lere baskı veya kronik sorunlu çıkma durumundan dolayı cesaret edip alamadım çok da anlamıyorum bu işten.

Anakart sıvı soğumalık değil, hatta bayağı giriş seviyesi. Tam bütçe ne kadar? Kule tipi soğutucu daha F/P olur.

Hocam 3 bine kadar çıkabilirim anakart hazır sistem içinde gelmişti.

3000, güzel.

Bu anakart yenilemesi için, soğutucuyu da önereceğim.

Kasayı da söylerseniz iyi olur, onu sormamışım.

Başlıkta yazıyor :D

Bu arada bence elin değmişken ve o kadar bütçen varken anakart ve kasayı satıp anakart + kasa + soğutucu yenilemesine gidebilirsin.

3000, güzel.

Bu anakart yenilemesi için, soğutucuyu da önereceğim.

Kasa Thermaltake versa t 25 anakart değiştirmeden bu işlemci için etki edecek uygun bir soğutucu takamaz mıyız?

Bu arada bence elin değmişken ve o kadar bütçen varken anakart ve kasayı satıp anakart + kasa + soğutucu yenile.

Bu arada bence elin değmişken ve o kadar bütçen varken anakart ve kasayı satıp anakart + kasa + soğutucu yenilemesine gidebilirsin.

O süreçle uğraşmak istemiyorum ileride yeni sistem kuracağım zaman anca uğraşabilirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı