Thermaltake Tower 900 için sıvı soğutma önerisi

MuratKement

Hectopat
Daha fazla  
Bu kasa sistemi için 13 bin TL bir bütçe ayırdım. Ancak sıvı soğutma buna dahil değil. Bu kasa için nasıl bir sıvı soğutma kullanılabilir veya nasıl yapılabilir?
Thermaltake-TT-Premium-The-Tower-900-E-ATX-Dikey-Super-Tower-Kasa-8.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle 120 mmlik radyatörlü soğutucuların sorun çıkartmadan monte edilebileceğini düşünüyorum. Kasanın arka yüzeyinde bulunan 2 adet fan kısmı da ufak bir modifiye ile 240-250 mm'lik radyatörlü soğutucuları alacak gibi.

Valla aynı mesajı 3 seferdir gönderiyorum ama gitmemiş. Kasanı incelediğimde 450 mm ye kadar sıvı soğutma desteklediğini yazıyordu. Standart çözümlerde özgürlük sunarken bu sistem, custom olan modellere de uzmanları tarafından gelecek önerilerle yönelebilirsiniz

O kadar büyük kasa yerine NZXT H700i, Phanteks Enthoo Luxe, Corsair 570X, Mastercase Maker 5 gibi kasa alsan sanki daha iyi olur. O kasada Custom sıvı soğutma hariç AIO soğutucuyla paylaştığım kasalar kadar soğutma konusunda verim alamayacağını düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı