Thermaltake The Tower 900 vs. Core W100

Geçen Vatan'ın Bostancı mağazasında ne alırsan %20 hediye çeki veriyordu, 5000 TL'lik hediye çekim bulunmakta ama Tower 900 orada yok, olsa bedavaya gelecekti kasa. :D

Tower 900 düşünüyorum şu anlık, tam karar vermedim başka kasalara da bakıyorum. ^^
Bence yapmayacağın şeyler için özellik arama. 560mm radyatör desteği falan gereksiz şeyler eğer yapmayacaksan. Gerçi yapacaksan bile 560mm'lik radyatörleri yurt dışından getirtme maaliyeti falan derken...

Bence yapmayacağın şeyler için özellik arama. 560mm radyatör desteği falan gereksiz şeyler eğer yapmayacaksan. Gerçi yapacaksan bile 560mm'lik radyatörleri yurt dışından getirtme maaliyeti falan derken...
2 adet 560mm radyatör, çift rezervuar ve hard tube getireceğim yurt dışından, PSU kablolarını da custom yapacağım, tam spotlighta konulacak showcase sistem olacak. :D

2 adet 560mm radyatör, çift rezervuar ve hard tube getireceğim yurt dışından, PSU kablolarını da custom yapacağım, tam spotlighta konulacak showcase sistem olacak. :D
2 tane 560mm desteği yok The Tower 900'ün. 1 tane 480, 1 tane 560 desteği var.

@Yiğit KAMURAY İnventus. İstersen öneri konusu aç yardımcı olalım :D
Zamanı gelsin bir hele. :D

Vatan'da olsaydı siparişi geçmiştim 800 liraya gelirdi kasa. :D

Bu sene sonu gibi RTX 4000 serisi ile birlikte kasa, custom sıvı soğutma, GPU ve fanları getirtmeyi düşünüyorum. Belki GPU'yu beklemeden alabilirim hepsini, bugün veya yarın bi' klima alacağım odama taşındım ve monitörlerden gelen ısıyla cehennem oldu oda.
@Yiğit KAMURAY İnventus. İstersen öneri konusu aç yardımcı olalım :D
2 tane 560mm desteği yok The Tower 900'ün. 1 tane 480, 1 tane 560 desteği var.
Bugün veya yarın bir kasa alma ihtimalim var. Şimdi HAF 700 EVO ile Tower 900 arasındayım. Siz ne dersiniz? Custom GPU/CPU AIO olacak hard tube olaraktan. Bol bol 3.5" yuvası önemli, ancak HAF 700 EVO'da 5.25" yuvası yok ne yazık ki. Blu-ray drive koymak istiyorum ancak HAF 700 EVO'da mümkün değil.

Tower 900'da 560 + 480 + 360 düşünüyorum.
HAF 700 EVO'da ise 360 + 360 + 420 + 480 düşünüyorum.

Radyator ve 3.5" slotu bolluğu avantajından HAF 700'e yakınım ancak 5.25" şahsen benim için oldukça büyük bir eksik sonuçta bayağı büyük bir Blu-ray arşivim var.

Son düzenleme:
@Yiğit KAMURAY bence Harici Blu-Ray ya da USB üzerinden Blu-Ray okuyucu takılabilir. Kalan avantajlarına göre HAF sizin için daha iyi gibi.
Hala tam emin olamadım ancak müsait olduğum bir zaman oturup düşüneceğim. Eğer HAF 700'e karar verirsem bir ihtimal bugün/yarın alabilirim, Vatan'da 5000 TL'lik kuponum var.

Yeni konular

Geri
Yukarı