Thermaltake TRS2 650W alınır mı?

Hatironn

Hectopat
Arkadaşlar sistemimde PSU sıkıntısı var. Oyunlarda anlık GPU ve bellek frekansı çok düşüyor ve GPU güç tüketimi 0 oluyor. Zaten PSU'yu sistemi toplarken ikinci el ucuza almıştım 2-3 yıllık PSU ve başlıktaki PSU bütçeme uyuyor. Sistemi aşağıya yazarım sizce alınır mı? Herkes iyi olduğunu söylüyor.

• Ryzen 5 5500.
  • RX 5700 XT.
  • 2x8 16 GB 3000MHz RAM.
  • Gigabyte B450M-S2H
  • 500GB M.2
  • 240GB SSD.
  • Deepcool kendomen kasa 5 tane 120mm fan var kasa içinde.
  • Xigmatek X-Power 650W 80+ PSU.

Bu sisteme yeter değil mi Thermaltake?

Yeter ama o PSU kötü. Bütçen ne? TT genel olarak PSU işini beceremiyor.
max 920 tl

Xigmatek X-Power'dan sonra geçeceğiniz ürünün kalitesi de pek iyi değil.

900 TL bandında XPG Pylon almaya almaya çalışın.

XPG Pylon 550W 80+ Bronz

Bütçe yükselirse DeepCool PK serisinden yana hareket edin.

DeepCool 650W PK650D 80+
yok usta sistemi toplamak için bütçe bitti hem tt psu kötü değil 2 aya bozulmaz ya 1 yıl dayanırsa sıkıntı yok .

max 920 tl

yok usta sistemi toplamak için bütçe bitti hem tt psu kötü değil 2 aya bozulmaz ya 1 yıl dayanırsa sıkıntı yok .

TT’nin alınabilecek düzeyde olan sadece iki tane model. O da senin bütçeni aşar… Ayrıca madem bildiğini okuyacaksın neden soru sordun ki? İnsanların vaktini boşa harcama, iyi niyetlerini kötüye kullanma. İyi forumlar.

Merakımdan soruyorum: Neye göre iyi? Ürünü Pylon'dan daha iyi yapan şey ne? Markası falan diyorsanız o hiçbir şey.
usta ne yapim bütçe yok yani alınca elimde de patlamaz herhalde onu soruyorum ben .

TT’nin alınabilecek düzeyde olan sadece iki tane model. O da senin bütçeni aşar… Ayrıca madem bildiğini okuyacaksın neden soru sordun ki? İnsanların vaktini boşa harcama, iyi niyetlerini kötüye kullanma. İyi forumlar.
usta alınır mı elimde patlar mı alsam diye sormak istemiştim ben .

Usta ne yapim bütçe yok yani alınca elimde de patlamaz herhalde onu soruyorum ben.
Ben size bir yöntem sunayım.

XPG Pylon'u %10 indirim ile alabilirsiniz.

NAYS uygulamasını indirip üye olun. Sanal kartınız ile sunduğum Trendyol linki üzerinden ürünü indirim dahilinde edinin. Bütçenizi aşmadan kaliteli bir şeye yönelmiş olursunuz.

Geri
Yukarı