Thermaltake Turbo 120mm fan iyi midir?

Mehmet Aliiii

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, yakın bir zamanda kasa fanlarım bozuldu. Yeni bir fan almaya karar verdim. En fiyat performanslı fanlar olarak bu fanı buldum. Sistemimi iyi soğutabilir mi? Yeri geliyor 30 saat bilgisayar başında kalıyorum. Belirtmek isterim ki bu fandan 2 tane alacağım. Ayrıca bir soru daha sormak istiyorum; diyelim ki bir fanlar sistemimi iyi soğutur, fanları nereye montajlarsam en iyi verimi alırım?

Sistemim:
-1050 Ti ekran kartı.
-i5-7500 işlemci.
-500W PSU.
-24 GB RAM.
-256 GB SSD.
-1TB HDD.
-MSI B250 PRO VDH anakart.
-Frisby ffc8875G 500W USB 3.0 MidT Gaming kasa.

Fanın özellikleri:
-120mm.
-1400 RPM.
-50 CFM.
-4 pin.
-3.6W

Not: Eğer bu fanlar yetersiz kalır derseniz hangi fanları önerirsiniz.

Son düzenleme:
Eğer arkada bir fan varsa (işlemcinin hemen sağında, size göre solunda) ve önünde yoksa, önüne takın. Böylece önden giren hava, arkadan çıkar. Güzel bir sıcak hava atım kurulumu olur böylece.
Ama YouTube'dan fan takma rehberlerinden birini izlemeniz yararınıza olacaktır, çünkü ben hiç fan takmadım 😕

Eğer arkada bir fan varsa (işlemcinin hemen sağında, size göre solunda) ve önünde yoksa, önüne takın. Böylece önden giren hava, arkadan çıkar. Güzel bir sıcak hava atım kurulumu olur böylece.
Ama YouTube'dan fan takma rehberlerinden birini izlemeniz yararınıza olacaktır, çünkü ben hiç fan takmadım 😕

Teşekkürler desteğin için.

Bu arada kasaya baktım, fan boşluk büyüklüğünü çözemedim, isterseniz siz biraz araştırma yapın, ona göre alın, yanlış alırsanız takamayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı