Thermaltake V200 Fan Önerisi

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Mekatronik Öğrencisi
Merhaba. Kasamın hava sirkülasyonu çok iyi olmadığından üst tarafa 2 tane daha fan almaya karar verdim. (Kasam Thermaltake V200). Şu fanı almayı düşünüyorum: Snowman RGB Rai̇nbow Kasa Geni̇ş Fan 12 cm Fiyatı.

İşlemcim 72 dereceleri görüyor. Kasanın içini biraz soğutmak istiyorum. Fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanız hava almıyor. Üste 2 fan almanın anlamı yok. Hava girmiyor ki çıksın. Yeni kasa alın.
Kasanın kutusu olmadığı için iade ve değişim yapamam, yeni kasa da alamam. Yan kapağı çıkarıp kullanıyorum ekran kartı sıcaklığı 7-8 derece fark ediyor.

Kasanın kutusu olmadığı için iade ve değişim yapamam, yeni kasa da alamam. Yan kapağı çıkarıp kullanıyorum ekran kartı sıcaklığı 7-8 derece fark ediyor.
Dediğim gibi büyük değişikler olmaz kasanız önden hava almadığı için. Para biriktirin ve yeni kasa alın. Daha iyi olur. Dediğiniz fandan 2 tane alınca 100TL oluyor. Bir kaç ay daha biriktirin ve
Aerocool Ore Saturn 4x12cm Fixed RGB Fanlı, Pencereli, Kart Okuyuculu USB 3.0 Siyah ATX Oyuncu Kasası (AE-ORS) | Teknobiyotik
Aerocool Aero One Frost Cam Yan Panel 4x12cm FRGB Fanlı, USB 3.0 Pencereli Oyuncu Kasası - Kasa - Bilgisayar Bileşenleri | Teknobiyotik
bunlar gibi kasalar alın. Çok fark edecektir.

Ben
Merhaba. Kasamın hava sirkülasyonu çok iyi olmadığından üst tarafa 2 tane daha fan almaya karar verdim. (Kasam Thermaltake V200). Şu fanı almayı düşünüyorum: Snowman RGB Rai̇nbow Kasa Geni̇ş Fan 12 cm Fiyatı.

İşlemcim 72 dereceleri görüyor. Kasanın içini biraz soğutmak istiyorum. Fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.
bendede ayni kasa var ama bence degistirmene gerek yok benim ekran karti maximum 73 dereceyi goruyor (rtx 2080 super) islemci sicakligina bakmadim ama 70-75 dereceler o kadar kotu degil sicak ama fan almaya, kasa degistirmeye degecek kadar degil bence

Ben

bendede ayni kasa var ama bence degistirmene gerek yok benim ekran karti maximum 73 dereceyi goruyor (rtx 2080 super) islemci sicakligina bakmadim ama 70-75 dereceler o kadar kotu degil sicak ama fan almaya, kasa degistirmeye degecek kadar degil bence
Aslında estetik bakımından gayet güzel bir kasa fakat hava sirkülasyonu bakımından önde açık olmadığı için kötü. Kasa değiştirmek çok zahmetli iş sanırım ben de böyle kullanacağım.
Ben

Benim de ekran kartım yükte o derecelerde normal değerler aslında.

Aslında estetik bakımından gayet güzel bir kasa fakat hava sirkülasyonu bakımından önde açık olmadığı için kötü. Kasa değiştirmek çok zahmetli iş sanırım ben de böyle kullanacağım.

Benim de ekran kartım yükte o derecelerde normal değerler aslında.
bu arada ben denemedim cunku tatildeyim ama msi afterburnerdan kendin agresif bir fan gucu ayarlarsan ekran kartina sikcaklik bayagi duser.

Geri
Yukarı