Thermaltake Versa J24 RGB kasaya Arctic Freezer 34E-sports Duo kırmızı CPU soğutucusu sığar mı?

canbow

Centipat
Merhabalar yakın zamanda bir oyun sistemi almıştım fakat CoD Warzone gibi oyunlarda 90-92 dereceyi gördü. Bu yüzden oyunu sildim. Tabii ki daha sonra çözüm aradım Ryzen Core performance Boost ayarını kapattım BIOS'tan. Epey bir derece düştü şu an tekrar Warzone vs gibi oyunlar oynamıyorum, sea of thives denedim onda da biraz ısındı 70 dereceleri gördü. Bu yüzden stock fan yerine yeni bir fan almayı düşünüyorum.

Sistemim: 16 GB RAM - MSI 2060 Gaming X Ryzen 5 3600 gibi parçalar mevcut -
Sizlere sorum şu Ryzen 5 3600 için hangi işlemci fanı yeterli olur ve kasama uyumlu olur? Ben biraz araştırıp bunu tavsiye edilen fan buldum: Arctic Freezer 34E-sports Duo kırmızı CPU soğutucu.
Bu fan sistemime, kasama sığar mı? K
asamın linkini ve ismini de paylaşıyorum: Thermaltake Versa J24 RGB Edition Temperli Cam Mid Tower ATX
Ve kendim evde takabilir miyim? Malum çevremde bilgisayarcı yok sağlam kendim takabileceğim, yapabileceğim bir şey mi? Bir de ekstra olarak 1 TB harddisk alıp takmak istiyorum o konuda da Windows format atmak falan gerekir mi harddisk takınca?

Konu biraz karışık oldu kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı