THH başvurusunu kazandım

AntenOS

Hectopat
Makaleler
2
Öncelikle merhabalar,

Yaklaşık 4 ay önce RX 570'imin müdahele etmeden bozulması sonucu Teknobiyotik'in garantisine gönderdim. Gönderdikten 2 hafta sonra kartı değiştiremeyeceklerini, tamir edilmesinin mümkün olmadığını ve para iadesi yapacaklarını belirttiler. Ancak ben kabul etmedim çünkü kartı aldığım zaman 1270 TL idi, şu an aynı kart 3800 TL civarlarında satılıyor. Onun haricinde kart olmadığını söylemelerine rağmen RX 570'li hazır sistem sistemler satıyorlardı. Bunun üzerine THH'a başvurdum ve 4 ay sonucu ben kazandığımı gördüm. Eğer sizin de böyle bir sorununuz varsa THH'a üzerinden başvuru yapmanızı öneriyorum. Haklı olan kimse onun hakkını veriyorlar.

Öncelikle merhabalar,

Yaklaşık 4 ay önce RX 570'imin müdahale etmeden bozulması sonucu Teknobiyotik'in garantisine gönderdim. Gönderdikten 2 hafta sonra kartı değiştiremeyeceklerini, tamir edilmesinin mümkün olmadığını ve para iadesi yapacaklarını belirttiler. Ancak ben kabul etmedim çünkü kartı aldığım zaman 1270 TL idi, şu an aynı kart 3800 TL civarlarında satılıyor. Onun haricinde kart olmadığını söylemelerine rağmen RX 570'li hazır sistem sistemler satıyorlardı. Bunun üzerine THH'a başvurdum ve 4 ay sonucu ben kazandığımı gördüm. Eğer sizin de böyle bir sorununuz varsa THH'a üzerinden başvuru yapmanızı öneriyorum. Haklı olan kimse onun hakkını veriyorlar.

Yeni kart mı, verdiler yoksa para mı?

Tebrik ederim. 4 ay uzun bir süre fakat bu tarz firmalara şart doğrusu.
Teşekkür ederim. Kimseye önermiyorum Teknobiyotik'i. THH başvurusu yapmadan önce ısrar etmem sonucu kart vereceklerini söylediler ama daha sonra üst yetkililerden biri arayıp sen kimsin sana kart vereyim? tarzında konuşmuştu bana karşı. Rezalet bir firma.
Yeni kart mı, verdiler yoksa para mı?
Yeni kart verecekler. RX 570 ya da muadili.

Teşekkür ederim. Kimseye önermiyorum Teknobiyotik'i. THH başvurusu yapmadan önce ısrar etmem sonucu kart vereceklerini söylediler ama daha sonra üst yetkililerden biri arayıp sen kimsin sana kart vereyim? tarzında konuşmuştu bana karşı. Rezalet bir firma.

Yeni kart verecekler. RX 570 ya da muadili.
Paranla rezil olduğun tek ülke maalesef. Geçmiş olsun tekrardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı