THH değişim kararı posta yolu ile gelmeden değişim yapılabilir mi?

aybekalp

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 3 gün önce tüketici hakem heyeti kararım açıklandı ve ayıpsız misli ile değişimi kararı geldi. Sormak istediğim şimdi bana posta yoluyla tebligat gelmedi, elektronik ortamdaki tebligatı çıkartıp firmaya gidebilir miyim? İkinci sorumda bilgisayarımın aynı modeli üretimde yok şuan üst modelini mi vermek zorundalar? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. 3 gün önce tüketici hakem heyeti kararım açıklandı ve ayıpsız misli ile değişimi kararı geldi. Sormak istediğim şimdi bana POS'ta yoluyla tebligat gelmedi, elektronik ortamdaki tebligatı çıkartıp firmaya gidebilir miyim? İkinci sorumda bilgisayarımın aynı modeli üretimde yok şu an üst modelini mi vermek zorundalar? Şimdiden teşekkürler.

Elektronik ortamdan çıktısıni alıp gidebilirsiniz ve evet bir üst modelini vermek zorundalar.

Hocam karar çıkar çıkmaz mı gittiniz 15 günlük firmanın karara itiraz süresi var sanırım.

Hocam karar çıkar çıkmaz mı gittiniz 15 günlük firmanın karara itiraz süresi var sanırım.
Daha gitmedim3 gun olmus cikali yarin gitmeyi dusunuyorum

Hocam merhabalar dün gittim mediamarkta ve bana kararın posta yoluyla gelmesi gerektigini ve kendilerine henuz gelmedigini söyledi isim bayramdan sonraya kaldi yani, birde bana once cihazi alip servise gondereceklerini uygun gorurlerse cihaz onerebileceklerini soyledi. Once cihazi gondermem gerekiyormu zorunluluktan? Cunku isim var bilgisayarlada. Boyle bir zorunlugum varmi?

Daha gitmedim3 gun olmus cikali yarin gitmeyi dusunuyorum

Hocam merhabalar dün gittim mediamarkta ve bana kararın posta yoluyla gelmesi gerektigini ve kendilerine henuz gelmedigini söyledi isim bayramdan sonraya kaldi yani, birde bana once cihazi alip servise gondereceklerini uygun gorurlerse cihaz onerebileceklerini soyledi. Once cihazi gondermem gerekiyormu zorunluluktan? Cunku isim var bilgisayarlada. Boyle bir zorunlugum varmi?
Bilgisi olan varsa yazabilirmi?

Son düzenleme:
@aybekalp Hocam tebligat ulaştı mı? İlçe THH gelmediğini belirtiyor. 1 ay oldu karara bağlanalı. Bu tebligatı görmek için ne yapabiliriz?

Yeni konular

Geri
Yukarı