THH değişim kararı sonrası ne yapılır?

Yer
Şaşmaz Otosanayi
Daha fazla  
Selam.
Ağustos ayında aldığım meta Quest 2 VR gözlüğüm ile alakalı olan THH başvurum sonuçlandı ve değişim kararı çıktı. Şimdi bu karardan sonra hangi adımları atmam gerekiyor? Satıcı ile iletişime geçmem gerekir mi? Yoksa teknik servis ile mi iletişime geçmem gerekiyor? Bir tanıdığım iki haftalık süreç içerisinde karşı tarafın benimle iletişime geçeceğini söyledi ancak emin olamadım.

Satıcı ile.

15 gün karşı tarafın itiraz süresi oluyor. 15 gün sonra itiraz etmediyse THH kararı kesinleşmiş oluyor. Kesinleştikten sonra satıcı ile iletişime geçmeniz gerekecek. Satıcı THH kararına uymazsa İcra Dairesine giderek kararı göstereceksiniz

Ben teknik servisi vermiştim THH’ye. Bende de muadil ürünle değişim kararı çıkmıştı aynı ürün ellerinde olmadığı için. Teknik servis benle iletişime geçti şu ürünü yollayacağız kabul ediyor musunuz şeklinde. Ben onay verdim onlar da ürünü yolladı.

Cevaplarınız için teşekkürler ve bir sorum daha soracağım. Ürünü Trendyol üzerindeki bir satıcıdan aldık ve satışa kapalı görünüyor. Bir sıkıntı yaşarsam Trendyol arkamda durur mu? Bu endişelenmem gereken bir konu mu?

Cevaplarınız için teşekkürler ve bir sorum daha soracağım. Ürünü Trendyol üzerindeki bir satıcıdan aldık ve satışa kapalı görünüyor. Bir sıkıntı yaşarsam Trendyol arkamda durur mu? Bu endişelenmem gereken bir konu mu?

THH’den değişim kararı çıkmış satıcı seve seve uyacak o karara arkanda THH kararı varken bir şey olmaz merak etme.

Geri
Yukarı