THH sürecinde olan ürünü satabilir miyim?

Kulak içi için iade edemezler, ama kulak üstü için her türlü iade etmek zorundalar. Satmak size kalmış, bence hakkınızı arayın.

Hocam kazanamazsam vaktim gidecek o yüzden korkuyorum. Bir de ben sadece şunları yazdım hatamı geç fark ettim. Ürün kafama uymadığı için iade talebi başlattım hijyen diyerek iadeyi kabul etmediler yazdım ama fotoğraf eklemeyi unuttum nasıl sonuçlanır sizce.

Kulak üstü kulaklık için bir madde yok diye biliyorum ben o yüzden kafam karışık.

İade etmeme hakları yok, bu kulak içi kulaklıklarda yaşanan bir durum. Kulak içi de değil yani, bir de İncehesap'tan beklemezdim.

Kulak üstü kulaklıklarda hijyen ürünü sınıfına dahildir.

Ekran görüntüsü 2023-05-07 195756.png

THH ortalama 6-7 ayda sonuçlanıyor. Sizde bu vakitlere yaklaştıysanız kesinlikle sonucu bekleyin, şirket savunmasını versin. Ardından duruma göre satarsınız.

Hocam daha perşembe günü verdim ama savunma bekliyorum.

Kulak üstü kulaklıklarda hijyen ürünü sınıfına dahildir.

Eki Görüntüle 1770429

Hocam herkes farklı bir şey söylüyor ona göre satacağım.

O zaman iptal edip satabilirsiniz. Size kalmış.

Hocam geri adım atma şansları var mı verdiğim güne kadar beklemeliyim mi?

İncehesap kendi sitesinde bunu belirtmiş çok açık bir şekilde, yani burada haklı taraf İncehesap. THH başvurunuz sizin lehinize sonuçlanmayacaktır.

Hocam tüketici hakları ne diyor bu konuda ve e-Devlet üzerinden iptal edebilir miyim?

İncehesap kendi sitesinde bunu belirtmiş çok açık bir şekilde, yani burada haklı taraf İncehesap. THH başvurunuz sizin lehinize sonuçlanmayacaktır.

Bir de forumda kazanan arkadaşlar var hocam o nasıl oluyor.

Sitede istediğini yazsın. İsterse ben 26.peygamberim iade almıyorum yazsın. Hiç ilgilendirmez.

2 dakika THH'ne başvurumu yaparım 5-6 ay sonra paşa paşa iade/değişim alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı