Çözüldü THH yetki alanı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

~FX

Kilopat
Monster servisine verirken ki takip sistemine yükledikleri cihaz fotoğraflarını işlem tamamlandı diye erişemiyorum. Eğer THH'ye başvurursam KAD ile başlayan servis no ile firmadan fotoğrafları alma yetkisine sahip midir? Yoksa avukat gerekli midir?

Dosya Ekleri

• 20220719_085936.jpg
    20220719_085936.jpg
    46,9 KB · Görüntüleme: 54
Çözüm
Sen istersin veya THH'ne başvurduğun için THH de isteyebilir ama karşı tarafın verme zorunluluğu yok. Sen yine talep et, yine THH'ne başvur derim. Konunu bilmiyorum ama fotoğraflar önemli ise mahkeme yolu ile talep edersen istediğini alırsın.
Sen istersin veya THH'ne başvurduğun için THH de isteyebilir ama karşı tarafın verme zorunluluğu yok. Sen yine talep et, yine THH'ne başvur derim. Konunu bilmiyorum ama fotoğraflar önemli ise mahkeme yolu ile talep edersen istediğini alırsın.

Çözüm

Yaşadığın olayın konusu bu fakat garanti bitimine 55 gün gibi bir süre kaldı eğer başvurum sonuçlanana kadar garanti biterse haksız duruma düşebilir miyim diye düşünmüyor değilim.

Geri
Yukarı