Thinkpad E560 Hackintosh uyumlu mudur?

mertkaya1215

Attopat
Daha fazla  
Manjaro kullanığım bilgisayarıma Hackintosh kulllanarak macOS yüklemek istiyorum ama bilgisayarım uyumlu diye bilmiyorum. Ve biraz araştırdım açıkçası anlamadım da.
Bilgisayrım:
Lenovo Thinkpad E560
Intel® Core™ i7-6500U × 4
Mesa Intel® HD Graphics 520 (SKL GT2)
Bu özelliklere sahip bir bilgisayar uyumlu mudu?

İnternete bağladıysanız ben size direkt EFI'yi atayım, onu kendi EFI'nizle değiştirin. Bu arada makaledeki Yandex Linki olan EFI'yi kullandınız değil mi?
Flaşımda afı dosyası hala var ve iki farklı EFI dosyasını birleştirdimde oldu şöyle gene technopat dan bir link buldum ordaki EFI attım ve orda config dosyasını makaledeki linkten aldım.

Tamam hocam, şu an kullandığınız EFI'yi buraya atabilir misiniz? Onu düzenlemem daha iyi olur. Bu arada şu an macOS'de kasma/donma yok değil mi?

Tamam hocam, şu an kullandığınız EFI'yi buraya atabilir misiniz? Onu düzenlemem daha iyi olur. Bu arada şu an macOS'de kasma/donma yok değil mi?
Bilgisayarım bayağı yavaşladı. ve tamadır yüklediği EFI yi atıyordum. ama desteklemeyen uzantılardan kaynaklı atamadım. one drivedan ya da WhatsApp üzerinden veya mail üzerinden de atalablirim size

Bilgisayarım bayağı yavaşladı. ve tamadır yüklediği EFI yi atıyordum. ama desteklemeyen uzantılardan kaynaklı atamadım. one drivedan ya da WhatsApp üzerinden veya mail üzerinden de atalablirim size
ZIP'e sıkıştırmadıysanız klasöre sağ tıklayıp sıkıştıra basın ve o şekilde atın.
TDediğinizi yaptım ZIP e sıkıştırdım gene aynı hatayı alıyorum

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı