THIRTY One 31 PRE-WORKOUT nasıldır?

Bugün geldi fakat anlamsız bir omuz ağrımdan dolayı gidemedim yarın gidebilirsem deneyeceğim, görüşlerimi yazarım gün içinde.

Bugün geldi fakat anlamsız bir omuz ağrımdan dolayı gidemedim yarın gidebilirsem deneyeceğim, görüşlerimi yazarım gün içinde.

Herkese merhaba, bugün antrenmana gittim gitmeden önce yarım ölçek kadar kullandım.
Daha önce Hardline, Bigjoy, Grenade'in pre workoutlarını kullandım. Onların ölçekleri bu kullandığımdan daha büyük diye hatırlıyorum. Yarım ölçek almama rağmen antrenman boyunca enerjim bitmedi, karıncalanma, terleme olmadı ama enerji olarak çok faydası oldu gözlerimi açtı resmen. Diğer pre workoutlarda karıncalanma ve terleme oluyordu ve ayrıca antrenman sonuna doğru aniden enerji düşüşü ve bununla birlikte sanki depresyona giriyordum kötü bir his. Bu antrenmanımda enerji düşüşüm çok az oldu, yani başındaki ile sonundaki enerjim arasında çok fark yoktu diyebilirim, yarım ölçek almama rağmen.
Eksileri:
Topaklanma yapıyor zaten topaklanmış halde geldi.
Herhangi bir aroma bulunmuyor ve tadı gerçekten kötü.
Verdikleri enerji olarak sıraladığımda granade>thirty-one>hardline>bigjoy

Herkese merhaba, bugün antrenmana gittim gitmeden önce yarım ölçek kadar kullandım.
Daha önce Hardline, bigjoy, Grenade'in pre workoutlarını kullandım. Onların ölçekleri bu kullandığımdan daha büyük diye hatırlıyorum. Yarım ölçek almama rağmen antrenman boyunca enerjim bitmedi, karıncalanma, terleme olmadı ama enerji olarak çok faydası oldu gözlerimi açtı resmen. Diğer pre workoutlarda karıncalanma ve terleme oluyordu ve ayrıca antrenman sonuna doğru aniden enerji düşüşü ve bununla birlikte sanki depresyona giriyordum kötü bir his. Bu antrenmanımda enerji düşüşüm çok az oldu, yani başındaki ile sonundaki enerjim arasında çok fark yoktu diyebilirim, yarım ölçek almama rağmen.
Eksileri:
Topaklanma yapıyor zaten topaklanmış halde geldi.
Herhangi bir aroma bulunmuyor ve tadı gerçekten kötü.
Verdikleri enerji olarak sıraladığımda granade>thirty-one>hardline>bigjoy

Karıncalanma ve aşırı terleme yapmadığı için seçim yapsam yarım ölçeğe rağmen bu kadar enerji veren thirty-One ı seçerdim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bende thirty-One no caffeine olanını aldım. Tüm inceliklerine kadar anlatacağım. Normalde diğer pre workoutlar benim üzerimde hiçbir işe yaramaz, 2 ölçek Beast mode bile beni etkilemiyor. İlk önce 10gr ile başlayacağım, buna göre inceleme yaparım ve durumu size anlatırım.

Arkadaşlar bende thirty-One no caffeine olanını aldım. Tüm inceliklerine kadar anlatacağım. Normalde diğer pre workoutlar benim üzerimde hiçbir işe yaramaz, 2 ölçek Beast mode bile beni etkilemiyor. İlk önce 10gr ile başlayacağım, buna göre inceleme yaparım ve durumu size anlatırım.

Bana 3 ölçek anca ise yarıyor vücudum çok alıştı cafeine.

Denediniz mi?

Arkadaşlar ürün denendi. Ürünün benim üzerine hala bir etkisi olmadı. Antrenman anında sadece dikkat ciddi derecede arttı. Kendimi antrenmanın içinde gibi hissettim aklımdan hiçbir şey geçmedi. Fakat sorun şu enerji ve güç kazandırmadı. Bir preworkout enerji ve güçte kazandırması gerekiyor fakat bende böyle bir şey olmadı. Benlik mi sorun var bilmiyorum ama 8gr sitrülin aldım böyle olmaması lazım sanki, bilmiyorum. Belki vücudum alışık değildir. Sonra yine inceleme yayınlayacağım. 20gr ürün içerikleri şu şekilde:

1708858647997.png

Pre-workout işinin dümen olduğuna inanıyorum. Karıncalanma hissetsen ne olacak, senin daha fazla kaldırmanı sağlamıyor, senin daha fazla set çıkartmanı sağlamıyor. Zaten bir süre sonra tölerans geliştirip hiçbir etki alamıyorsun. Yapılan spora %2-3 bile katkısı olmayan şeye 500-600 TL para vereceğime diyetimdeki amino asit profilini genişletmek için ekstra bir protein kaynağı eklerim. Kalp çarpıntısı bilmem ne yapıyor diyen var, bunlar basit amino asitler ne kalp çarpıntısı yaparlar ne başka bir şey. Beta alaninde karıncalanma yaşarsınız, onun etkisine de vücut 1-2 gün sonra tölerans geliştiriyor zaten. Bırakın pre-workout'u clenbuterol kullansanız bile 2-3 hafta sonra reseptörler tepki vermemeye başlıyor. Ayrıyeten pre-workout içeriğinde cafein varsa işe yarıyor, bir de cafeinsiz pre workoutlar çıkartıyorlar. Hiçbir manası yok yani.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı