This is Battlefield 5 Fragmanı Yayınlandı

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Battlefield 5'in açık beta ile yavaş yavaş evlerimize konuk olmasıyla kısaca Battlefield 5 hakkında bilgiler veren bir fragman yayınlandı.

Screenshot_20180904-161712_YouTube.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dice şimdide sıvıyor. :) İlk fragmandan çok etkilenmiştim güzel demiştim ama oynanış videolarından sonra vazgeçtim görüşümden.

Neye göre çöp diyorsunuz?
Lanet olası Ceo'da bir daha aynı BF olmayacak diye reklam yapıyordu. Yahu benim gibi BF oyuncuları hep aynı kalsın sadece grafikleri yükselsin diye düşünüyor neyseki istifa etmiş adam. :) BF 1 best.

Nereye best abi, adamlar BF1 Premium Pass içinde ücretsiz dediler. Oyun troll dolacak. Zorla 400 liradan alacaz BF5i.

Dostum bence güzel. Tam bir savaş curcunası. Hangi kısımları beğenmedin mesela?
Buıld dedigimiz zımbırtılar oyunu bozuyor. Kısacası inşa etmek. Battle royal'i begendim ama çoğu kullanıcı istemiyor haklı olarak.
Neye göre çöp diyorsunuz?

Nereye best abi, adamlar BF1 Premium Pass içinde ücretsiz dediler. Oyun troll dolacak. Zorla 400 liradan alacaz BF5i.
Dolsun sen iyi oyuncuysan sıkıntı yok. Şahsen ben de trollük yapıyorum ama karşı takıma.

Barındırdığı salak salak şeylere göre.

Abicim anladım salak salak veya çöp oluşuna. Dersiniz ki oyunda şu kısım olmamış, bu kısım hiç olmamış, öteki kısım yok mu o da böyle olmamış anlarım. Ama çöp veya salak demeniz oyunu çöp yapmıyor çünkü bu yorumu okuyan ve oyunu bilmeyen bir insan için oyunu ne çöp yapar bilmez.
Buıld dedigimiz zımbırtılar oyunu bozuyor. Kısacası inşa etmek. Battle royal'i begendim ama çoğu kullanıcı istemiyor haklı olarak.

Dolsun sen iyi oyuncuysan sıkıntı yok. Şahsen ben de trollük yapıyorum ama karşı takıma.

Oyun kalitesi düşüyor kastettiğim bu.

Bence fena bir yenilik değil. Eğer oyunda dengesizliklere neden olursa, kırparlar diye düşünüyorum. Bunun dışında savaş atmosferi ve vuruş mekanikleri çok hoşuma gitti. BF4 ve BF1'den önce koyu bir CoD'cu olarak, COD: WWII'yi sırf eski günlerin hatrına satın almıştım fakat verdiğim 208 TL'ye yazık. Steam'de adam akıllı oynayan bile yok. Kitlesi çok olsa, zevkli olur da... Anca sıkıldıkça Zombie modu için giriyorum. Yalan yok, zombie modu çok güzel :) Fakat kitlesi epeyce daraldı. Nerede o CoD2 zamanındaki Call of Duty, nerede şimdiki... O yüzden BF V'in ölüsü yeter.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı