This is Battlefield 5 Fragmanı Yayınlandı

Mevzu eleştiriye açık veya kapalı olmak değil hocam. "çöp" yazılıp geçilmesi. Neye çöp diyorsun? Anlat bilelim bizde. Ben dört dörtlük değilim sonuçta veya bir başkası. Yapıcı bir eleştiri yap yıkıcı eleştiri değil. 15 yaşında internet başındaki çocuk gibi çöp yazmak nedir yani? Yakındığım nokta bu.
Ben, bu oyun çöp yazmadım. Ayrıca bu oyunun trailerı çıktığında da bir fiyasko değilmiydi?

Bu bir tek bana mı ANORMAL geliyor acaba?!? Oyunda ön saflarda çatışan İngiliz askerlerinin bazılarının kadın olması, bir İngiliz askerinin katana tuttuğu, fanlara, yapımcıların kendilerinin sadece Sovyetlerde ve Avrupa direnişinde savaştıklarını bilmemelerine rağmen onlara"You are uneducated." demeleri falan... Sonrada bu oyundan gerçek tarihi realist bir oyun olarak bahsetmeleri bir tek bana mı garip geliyor? Fanların yaptığı eleştirilere karşı aşırı kapalı olmaları bir tek bana mı garip geliyor?

BF1 gibi gerçek savaş oyununa benzese 300-400 K dislike almazlardı zaten. 2. dünya savaşı ile uzaktan yakından bir alakası olduğunu düşünmüyorum. BF bence eski savaşa kaydıkça batmaya başlıyor, BF1 yine iyi ama eski BF tadını vermiyor.

BF1 gibi gerçek savaş oyununa benzese 300-400 K dislike almazlardı zaten. 2. dünya savaşı ile uzaktan yakından bir alakası olduğunu düşünmüyorum. Yine gariban Alman askeri vurma simülatörüne benziyor daha çok.
Alman askeri vurma simülatörü ne alaka, zaten 32 vs 32 oynuyorsun Alman veya Amerikan olman bir şey ifade etmiyor. Ha sen Battlefield oyunlarına hikaye odaklı bakıyorsan o ayrı bir mevzu zaten.

Bir de BF1'de Rus kadın asker vardı. Yakın dövüş silahı olarak kazma, kürek, orak, satır gibi anormal şeyler vardı eminim o silahların 1-2 tanesini bu oyunda görseniz yerden yere vuracaktınız.

Battlefield 5'i acımasızca eleştiren birinin Call of Duty WWII oyununu gidip Activision binası önünde protesto etmesini beklerim, acaba o oyunu ne kadar eleştirdiniz.

Ben, bu oyun çöp yazmadım. Ayrıca bu oyunun trailerı çıktığında da bir fiyasko değilmiydi?

Sizin için yazmadım zaten. Alıntı yaptığınız mesajımda bir başkasına cevap vermiştim ondan size neden o mesajı yazdığımı anlattım problem yok.
Fragman çıktığında ben takıldım zaten, yani yenilik bu ise böyle olmasın yenilik dedim. Ben hala takıntılıyım bu asker sınıflarında ve barikat kurma olayında.

Piyasadaki rakipsiz oyundur. Herkes bir gün oynayacak bu oyunu. BF1'de çöp,gereksiz,alınmaz diyen çok olmuştu onlarda "1" elin parmağını geçmiyor :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
EA, artık herhalde yakında WW2'de siyahi transgender gaylerde ön saflarda savaştı derse şaşırmayın.

Fun fact: EA, oyunda 2. Dünya savaşında olmayan şeyleri kullanıp,yanlış tarihi bilgilere rağmen, bunların yanlış olduğunu söyleyenlere ne dedi biliyor musunuz?
"Don't like it? Don't buy it."
"You are so uneducated."
Eki Görüntüle 328625
Alakasız ama şu resmi görünce gülmekten kafamı buzdolabının arasına kapatıp intihar edesim geliyor

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı