This is Battlefield 5 Fragmanı Yayınlandı

Gerçekten tarih bilmeyenler toplanmış buraya. Yok kadın mı vardı, yok şu mu vardı... Sırf kadınlardan oluşan özel İngiliz pilotları vardı.
Ayrıca fiyat aynı. Euro kuru farklı. Çöp diyenler yorum da yazmasın, almasın da oyunu mümkünse!

Gerçekten tarih bilmeyenler toplanmış buraya. Yok kadın mı vardı, yok şu mu vardı... Sırf kadınlardan oluşan özel İngiliz pilotları vardı.
Ayrıca fiyat aynı. Euro kuru farklı. Çöp diyenler yorum da yazmasın, almasın da oyunu mümkünse!

Evet, vardı. Bakın ben sexist biri değilim. O fiyasko olayını kısa bir şekilde empati kullanarak anlatacağım. Trailerda gördüğümüz askerlere bakarsak;
1)Bir eli protezli ÖN SAFLARDA(bakın ön saflarda) savaşan ve silahlarından biri kriket sopası olan ablamız
2)Katana taşıyan zenci.

Bunlar sadece 2 tanesi... Şimdi, SJW diye adlandırılan bir grup vardır. Bu grubun ismi Social Justice Warriors. Bu grup daha çok toplumun iyileşen yaralarını kazar.(BlackLivesMatter yada feminizm) Herhalde buradan anlamışşınızdır az çok. Olayı empati ile anlatalım şimdi, atıyorum Jakarta cephesi olsun ve bu savaşta japonlarla çinliler savaşsın ve bu cephedeki dönen savaş dünyanın en acımasız en acı savaşı diye tarihe geçsin. Ve bu savaşta dedeleriniz savaşsın. 70 yıl sonra birileri çıkıp size mükemmel bir oyun yaptık ve bu oyun WW2 de gerçek olaylara dayanıp, görülmemiş hatta duyulmamışları bile size gösterebilecek bir oyun desinler. Ve bu üstte 1,2 diye saydığım şeyleri içeren oyunu çocuklar oynayacak. O Jakarta cephesinde savaşan asker mezarından kalkıp uyansa, ve bunları görse ne hisseder bilemiyorum. Şimdi bana, asker videooyununu mu takar demeyin. Oyunu takmasada burada tarihe zarar verildiği açık. Bu insanlar bir gün tarihi bir gün şimdiki yaşadığımız zaman dilimini bir gün de geleceği değiştirir. İnternette dolaşırken bir tane yazı görmüştüm, bulup onu atacağım şimdi. Neyse, umarım anlatabilmişimdir.

Edit:Bulamadım.

Son düzenleme:
Anlatamıyorum galiba. İllaha milli duygulara girmem galiba anlatabilmem için. Bakın yarın bir gün birisi bir oyun yapıp, atıyorum türkler ve rusları savaştırsın. Bu savaşda tarihte yaşanmış olsun. Daha sonra trailerı görünce bir bakıyorsun, türk ordusunda arap ve yunanlar çoğunlukta. Bunu şikayet edincede sana "Eğitimsizsin.", "Gerçek tarih bu ve biz gerçek tarihin yanındayız siz değilsiniz." gibi açıklamalar yapılsa o zamanda güleriz değil mi? Burada anlatılan kadın varmış diye zırlamak yok. Burada anlatılan SJW(Social Justice Warriors)' ların ellerine aldıkları herşeyi berbat etmesi. Bunun örneklerini de günümüz avrupasında rahat görüyoruz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı