Thrustmaster T300 RS GT günümüzde alınır mı?

medusa52

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci
AMD Ryzen 5 5600X 3.7GHz 32MB Önbellek 6 Çekirdek
AM4 7nm MPK Islemcl
Anakart
GIGABYTE B550 AORUS ELITE V2 4733MHZ(OC) DDR4
AM4 M.2 HDMI DP ATX
Ram
CORSAIR 32GB (2x16GB) Vengeance LPX Slyah
3600MHZ CL18 DDR4 Dual Kit
Ssd
Kingston 1TB NV2 Gen4x4 NVMe M.2 SSD (3500MB
Okuma / 2100MB Yazma)
Ekran kartı
GIGABYTE GeForce RTX 3060 WINDFORCE OC 12GB
GDDR6 192 Bit
Kasa
GameBooster GB-2007B 650w 80+ BRONZE USB 3.0
Mesh. ARGB E-ATX Gaming Kasa
Merhaba arkadaşlar. Bu yazıyı yazdığım günün akşamı ürünü almaya gideceğim. Fakat ürünün çıkış tarihi yanılmıyorsan eski lakin ürünü aylardır araştırdım ve tarttım, almaya karar verdim. Sorum şu, bu ürünü günümüzde 0 olarak aldığımda ortalama ürünü yormadan kullanımda kaç sene sonra ömrü bitmeye başlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pek bilmiyorum ama bende zamanında araştırdım çok. Şunu bil çoğu kişi hevesle alıp pek kullanmadı bu cihazları. O yüzden bütçe açısından 2. eldeki garantilere bak derim. Onun dışında yazdığın set zaten en iyi minimum cihazlardandır bence almalısın.

Teşekkürler hocam. Ben az gören ve bu sebeble ehliyet alamauan ama trafige kapalı boş alanlarda gözetim altında araç kullanan biriyim fakat bu koşullar çoğu zaman sağlanamadığı için yıllardır hedefimdi umarım bende o bir hevesle alan çoğunluğa girmem. :)

Teşekkürler hocam. Ben az gören ve bu sebeble ehliyet alamauan ama trafige kapalı boş alanlarda gözetim altında araç kullanan biriyim fakat bu koşullar çoğu zaman sağlanamadığı için yıllardır hedefimdi umarım bende o bir hevesle alan çoğunluğa girmem. :)

Bir de dönüştürücüyle G29 vitesi aldın mı tamamdır :)

Bir de dönüştürücüyle G29 vitesi aldın mı tamamdır :)

TH8s bin basar Logitech vitesine.
Ben de T300 RS GT ve TH8s kullanıcısıyım. Eski olduğuna bakarsak T500 RS GT çok daha eski. Hatta o kadar eski ki üretimi ve satışı yok. Ama T300 RS GT'den çok daha iyi. T300 rs gt profesyonel'den önce en iyisi şuan sıfırlar içerisinde.

TH8s bin basar Logitech vitesine.
Ben de T300 RS GT ve TH8s kullanıcısıyım. Eski olduğuna bakarsak T500 RS GT çok daha eski. Hatta o kadar eski ki üretimi ve satışı yok. Ama T300 RS GT'den çok daha iyi. T300 RS GT profesyonel'den önce en iyisi şu an sıfırlar içerisinde.

Tam okumadın devamını galiba reis. Bütçe kısmı için falanda dedim. En son yazdığımıda okursan.

Emin değilimde bu vites çok tat vermez gibi.

TH8s orijinalini al güzel.

Tam okumadın devamını galiba reis. Bütçe kısmı için falanda dedim. En son yazdığımıda okursan.

Logitech vites fiyatı 2K, Thrustmaster yaklaşık her ay indirime giriyor 3.3K civarına. 4 ay önce Vatan'da 3100 TL'ye düştü. 2 hafta önce de Hepsiburada'da 3249 TL'ye düştü ve bende aldım. 1000 TL farka her türlü değer. T300 RS GT alan adam 1000 TL veremeyecek mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı