Thunder Network Dosyası Virüs müdür?

melihscofield0

Centipat
Yer
Malatya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i5 12400F
Gigabyte H610M H
2X8 Gskill 2133 mhz ram
Crucial 500 Gb M2 SSD
Crucial BX500 Sata SSD
WD 2TB HDD
Meslek
Özel Sektör/ Ücretli
Herkese merhaba arkadaşlar. Bugün bilgisayarımda rutin kontrollerimi yaparken C diskinde Program Data klasöründe Thunder Network isimli bir dosya dikkatimi çekti ve içinde bir tane dat uzantılı dosya vardı. Yerel ve yabancı kaynaklarda bununla ilgili bir şey bulamadım ama bu dosya beni epey şüphelendirdi. Siber güvenlik ile ilgileniyorum ve bir şey bulamadım. Acaba bu dosya nedir? Fikri olan var mı?
Ekran Görüntüsü (12).png

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (13).png
    Ekran Görüntüsü (13).png
    94,8 KB · Görüntüleme: 24
  • Ekran Görüntüsü (14).png
    Ekran Görüntüsü (14).png
    94,7 KB · Görüntüleme: 24
Herkese merhaba arkadaşlar. Bugün bilgisayarımda rutin kontrollerimi yaparken C diskinde Program Data klasöründe Thunder Network isimli bir dosya dikkatimi çekti ve içinde bir tane dat uzantılı dosya vardı. Yerel ve yabancı kaynaklarda bununla ilgili bir şey bulamadım ama bu dosya beni epey şüphelendirdi. Siber güvenlik ile ilgileniyorum ve bir şey bulamadım. Acaba bu dosya nedir? Fikri olan var mı?Eki Görüntüle 1712530
Bakılırsa NVIDIA klasorunden 2dk önce kurulmus bi klasor, Herhangi bir sürücü veya bir şey indirdiyseniz nvidia ile ilgili, onunla alakalı bir şey olabilir diye düşünüyorum

Bakılırsa NVIDIA klasorunden 2dk önce kurulmus bir klasor, Herhangi bir sürücü veya bir şey indirdiyseniz NVIDIA ile ilgili, onunla alakalı bir şey olabilir diye düşünüyorum

Hocam 24.04.2023 00:21 saatlerinde kurulmuş bu dosya. O saatlerde bilgisayara yanlış hatırlamıyorsam telefona ROM dosyası ve flash programları indirmiştim ama bilemedim. Defender ile taradım sonuç çıkmadı bende sildim yine de.

Geri
Yukarı