Windows 10'da ''CurrentStatusCache.xml'' adlı dosyası virüs müdür?

723764

Picopat
IMG-20240203-WA0000.jpg

Bilgisayarımda bu XML uzantılı dosyalardan 2 tane var, bunlar virüs müdür?

Cache dediğine göre bir önbellek dosyası. Virüs olduğunu pek zannetmiyorum. Eğer değişik sitelerden bir şeyler indirmediyseniz.

Hocam duvar kâğıdi için wallpaper flare diye bir yerden fotoğraf indirmiştim ama onun yerine htm dosyası inmişti onunla alakalı mıdır?
Neden HTM dosyası olarak inmiş acaba? Normal fotoğraf dosyası olarak indiremezmiymiş? Windows Defender ile özel tarama yaptırın bakalım bir sıkıntısı var mı.

Sağ tıklayıp özelliklerine girin yayıncısı kimmiş öğrenin. Çünkü internette bu sitenin virüslü olduğu iddia ediliyor. Kaspersky Free indirip bilgisayarınıza üst düzeyde bir tarama yaptırabilirsiniz.

Neden htm dosyası olarak inmiş acaba? Normal fotoğraf dosyası olarak indiremezmiymiş? Windows Defender ile özel tarama yaptırın bakalım bir sıkıntısı var mı?

Sağ tıklayıp özelliklerine girin yayıncısı kimmiş öğrenin. Çünkü internette bu sitenin virüslü olduğu iddia ediliyor. Kaspersky Free indirip bilgisayarınıza üst düzeyde bir tarama yaptırabilirsiniz.

Hocam Kaspersky Free kullanıyorum zaten tam tarama yaptım o XML dosyasini özel olarak da taradım bir şey bulamadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı