THY pilot alımı için IELTS vs TOEFL

İST'yi bu gidişle THY çocuğu gibi yapacak :D
Zaten baya yayıldılar oraya:) Otağını kurar gibi kuruldular:) Ne bileyim pilot için de zor yer ekibi için de zor orası ya. İniş-kalkış, oraya ulaşım vs. bela olur bir süre sonra:) Sen başlamışsındır bile belki zulme orada:)

@painkiller Sorma. Aynı şeyden herkes şikayetçi. En iyi yöntem yakınlardan bir yerden bir ev tutmak :) Yoksa sabah 5'de şirket servisi bekliyorsun :D

Atatürk'de kalanlara imreniliyor. Bütün hat bakımcılar İST'de :) Daha çok yapısalcılar Atatürk'te.
Oradan ev tutmak da yani ne bileyim:) Kurtlar iner dağdan valla:) Dediğin gibi Atatürk Havalimanı'nda kalmak isterdim ben de. Florya, Yeşilköy gibisi var mı:)
Sorma @VanTuTıri. havacı muhabbeti işte:)

Oradan ev tutmak da yani ne bileyim:) Kurtlar iner dağdan valla:) Dediğin gibi Atatürk Havalimanı'nda kalmak isterdim ben de. Florya, Yeşilköy gibisi var mı:)
Sorma. Ya evinden ya da uykundan olacaksın :D

Hem deniz hem de landing izliyorduk, ne güzel günlerdi :) Şimdi 2-3 kargo inse gözümüz açılıyor :D

Sorma. Ya evinden ya da uykundan olacaksın :D

Hem deniz hem de landing izliyorduk, ne güzel günlerdi :) Şimdi 2-3 kargo inse gözümüz açılıyor :D
Kimse kusura bakmasın da yaşam kalitemi orası için düşüremem açıkçası:) Biraz erken uyanmaya razıyım sanırım. Gerçi iki-üç saatlik uykularla çok hareket ettiğim oldu:) İzleme keyfi ise diyecek bir şey yok cidden. Sosyal tesisler veya Aqua Florya'da kahve eşliğinde izlemek gibisi yok. Arada Şener Şen gibi "Kaldır burnunu" diye bağırmak da zevkli tabii:)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı