TIDAL Sayfa Yüklenmiyor

Hocam sanal kart kullanırsam sorun olmaz. Yine de uğraşmak istemiyorum derseniz sorun yok.

Not : Benim dışımad 3 tanıdığıma da denettim onlarda da açılmıyor sayfa. Sorun tek bende değil yani. Sizde nasıl açılıyor anlamadım. Kodu girdikten sonraki sayfadan bahsediyorum bu arada. Kod sayfası açılıyor.
Twitter'dan ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme:
Başka bir forum sitesinde birkaç kişi Internet Explorer ve Puffin Browser kullanarak sorunu çözdüler.
1 aydır ben de bu sorunla boğuşuyordum. Tidal Support' la birçok kez görüşmeme rağmen sorunumu çözemediler. Şu ana kadar gördüğüm en kötü müşteri hizmeti Tidal' ınki olabilir.
Puffin Browser bilgisayara kurulurken uğraştırsa da sonuç olarak bir sorun olmadan abone olabildim. Şu an sorunsuz kullanıyorum uygulamayı.

1 aydır ben de bu sorunla boğuşuyordum. Tidal Support' la birçok kez görüşmeme rağmen sorunumu çözemediler. Şu ana kadar gördüğüm en kötü müşteri hizmeti Tidal' ınki olabilir.
Puffin Browser bilgisayara kurulurken uğraştırsa da sonuç olarak bir sorun olmadan abone olabildim. Şu an sorunsuz kullanıyorum uygulamayı.
Bende Internet Explorer ile çözdüm👍🏻

Geri
Yukarı