Tiggo 8 Pro mu tucson mu?

Tabii ki de Tucson, biraz fazla yakıyor ama performansı güzel. Bir de Cherry şu an çok sıkıntılı, olur da başına bir şey gelse yedek parça sıkıntısı bezdirir.

Tucson soracağız o zaman dediğiniz gibi sıkıntı olabilir satma da vs

Selamlar,

Hyundai fabrikasında çalışan birisi olarak :)

Kesinlikle 1.6 T-GDI Tucson diyorum markayla alakalı veya araçla alakalı sorularınız varsa memnuniyet ile cevaplarım.
O motor son 10 senenin en iyi 1.6 motorlarından biri olabilir.

Açıkçası araba bulamam korkusu yaşıyoruz ocak da araba olur mu? Şu an parasını versek ocak da yer ayırtsak falan
Selamlar tekrardan,

Bayilerde şu anda araç bulabiliyorsunuz Ocak ayında da bu devam eder diye düşünüyorum.

Prime Plus paketini eğer bütçeyi biraz arttırabilirseniz N-Line paketini tercih edebilirsiniz, 180HP T-GDI motor gerçekten güzel ivmeleniyor. Ben biraz devirli kullandığım için yakıt konusunda biraz fazla yaksa da uzun yol performansı yakıt açısından da gayet güzel.

Tucson soracağız o zaman dediğiniz gibi sıkıntı olabilir satma da vs
Millete bütçesinin bir üst segmenti bir araç sununca cazip gibi gözküyor ama ucuz etin yahnisi yenmez. Aynısı Proton markasında da oldu, Jet Fadıl arabayı getirdi, güzel de reklam yaptı ama servis ve yedek parçası olmayınca arabalar alanların elinde kaldı.

Austral çok iyi ama biraz pahalı kalıyor en azından suanlık pahalı 1.6 m falan olsa direkt almak isteriz

1.3 hybrid motor olduğu için Tucson’a göre vergi ve yakıt avantajı var uzun kullanımda aradaki farkı kapatacağını düşünüyorum tabi bütçe yetmiyorsa ona yapacak bir şey yok elbette.

O motor son 10 senenin en iyi 1.6 motorlarından biri olabilir.
Kesinlikle öyle, özellikle N-Line paketinde aktarım 4X4 olarak kullandığında aracın yol tutuş performansı ile beraber birde güzel yürüdüğünü görünce tatmin ediyor insanı.

Austral çok iyi ama biraz pahalı kalıyor en azından suanlık pahalı 1.6 m falan olsa direkt almak isteriz
Alan bir arkadaşım gayet memnun sadece ara ara gelen trim sesi ve iç mekanın kalitesizliğinden şikayetçi.

Kesinlikle öyle, özellikle N-Line paketinde aktarım 4X4 olarak kullandığında aracın yol tutuş performansı ile beraber birde güzel yürüdüğünü görünce tatmin ediyor insanı.

Alan bir arkadaşım gayet memnun sadece ara ara gelen trim sesi ve iç mekanın kalitesizliğinden şikayetçi.

Austral’de iç mekan konusunda şikayet ediyorsa arkadaşınız çok daha Premium bir modelden geçmiştir diye tahmin ediyorum. Zira Alpine pakette koltuklardan tutun döşemeler ve dikişlere kadar kalite hissiyatı veriyor araç. İnce işçilik konusunda iyi aslında davlumbazlara bile yalıtım koymaları bu konuda düşündüklerini gösteriyor.

Geri
Yukarı