Tiggo 8 Pro mu tucson mu?

SUV olması şart bütçe 1.6
Yani şimdi şöyle bir durum var Tucson alırsan full donanım olarak gelir. Ateca var ama opsiyon seçeneği fazla full+full denk getirebilir misin emin değilim. 2008 de var. Tucson SUV'lerin Megane'ı gibi. Fiyat performans. Hele N Line Nardo Gri denk getirebilirsen hem göze hitap eden hem motor hem donanım olarak iyi bir araç almış olursun. Arabaya yapacağın tek şey çerçevesiz plaka, app ve cam filmi.

1701781653455.png

Son düzenleme:
Austral’de iç mekan konusunda şikayet ediyorsa arkadaşınız çok daha Premium bir modelden geçmiştir diye tahmin ediyorum. Zira Alpine pakette koltuklardan tutun döşemeler ve dikişlere kadar kalite hissiyatı veriyor araç. İnce işçilik konusunda iyi aslında davlumbazlara bile yalıtım koymaları bu konuda düşündüklerini gösteriyor.
Selamlar Görkem bey,

Videolardan sanırım aracı izlemişsiniz araç iki gün bendeydi arkadaşımla araçları değiştirdik. İç mekan kalitesi Megane ile neredeyse aynı koltuk döşemelerinde abartılacak bir şey yok Tucson'un iç mekanının daha kaliteli olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Aracın konsolunda gıcır gıcır trim sesi geliyor bastırmayla beraber. Güzel yanı yok mu diyeceksiniz tabi ki var yol tutuşu sürüşte ki hissiyatı motorun atikliği ve yakıt tüketimini çok beğendim. Araba dışarıdan çok güzel duruyor heybeti gösterişi güzel, ama dediğim gibi orta konsolunun kalitesi kötü. 1.5M'u geçkin bir SUV alırken trim sesi duymak insanın sinirini bozuyor. Belki de ben biraz detaylı inceliyor olabilirim tabi :)

Selamlar Görkem bey,

Videolardan sanırım aracı izlemişsiniz araç iki gün bendeydi arkadaşımla araçları değiştirdik. İç mekan kalitesi Megane ile neredeyse aynı koltuk döşemelerinde abartılacak bir şey yok Tucson'un iç mekanının daha kaliteli olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Aracın konsolunda gıcır gıcır trim sesi geliyor bastırmayla beraber. Güzel yanı yok mu diyeceksiniz tabi ki var yol tutuşu sürüşte ki hissiyatı motorun atikliği ve yakıt tüketimini çok beğendim. Araba dışarıdan çok güzel duruyor heybeti gösterişi güzel, ama dediğim gibi orta konsolunun kalitesi kötü. 1.5M'u geçkin bir SUV alırken trim sesi duymak insanın sinirini bozuyor. Belki de ben biraz detaylı inceliyor olabilirim tabi :)

Trim sesine bir şey diyemem araçla da alakalı olabilir ben doğrudan aracı sürmedim çünkü. Ben aracı ilk çıktığında takip ettim daha sonra bir yakınım alınca içine girip deneyimleme şansına sahip oldum. Bu biraz da beklentiyle alakalı bir şey olabilir o yüzden kişisel bir şey ama Megane kullanmış birisi olarak da iç kalite aynı demek bence biraz fazla kaçıyor. Benim araç konusunda sinirlendiğim tek nokta ortadaki ekranın Avrupa sürümüne kıyasla kırpılarak verilmesi. Belki de o yüzden size kalitesiz gelmiş olabilir neticede o kısım Avrupa sürümünde boydan boya ekran.

Yani şimdi şöyle bir durum var Tucson alırsan Full donanım olarak gelir. Ateca var ama opsiyon seçeneği fazla Full+Full denk getirebilir misin emin değilim. 2008 de var. Tucson SUV'lerin Megane'ı gibi. Fiyat performans. Hele N Line Nardo Gri denk getirebilirsen hem göze hitap eden hem motor hem donanım olarak iyi bir araç almış olursun. Arabaya yapacağın tek şey çerçevesiz plaka, App ve cam filmi.

Eki Görüntüle 2042187

Çoğu yeri aradım ama araba yok

Geri
Yukarı