Çözüldü TikTok Favori Şarkım Bozuk Görüntü Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

227845

Hectopat
Daha fazla  
8 Aydır TikTok kullanıyorum. İlk kez MV ile video yayınlamaya karar verdim. Favori şarkım isimli MV filtresi ile sistem hoparlörü (bazı bilgisayarların anakartlarında bulunan ve bip sesi çıkarmaları için kullanılan bir aygıt) ile yapılmış bir şarkıyı yayınladım ama videonun ortasında resimdeki gibi resim yerine garip şekiller görünüyordu.

Başka videolara baktığımda ise bu sorundan yoktu. Bu sorunun nedeni ne olabilir ve bu sorunu nasıl çözebilirim? (Şimdi favori şarkım MV filtresi ile yayınlayacağım videoları çıkartma koyarak yayınlıyorum. )

Screenshot_2019-10-01-18-27-59.png

Çözüm
Sorunu yaşamaya başlamamdan itibaren en az 2-3 güncelleme almıştır. Ancak sorun halen devam ediyor. Bu arada uygulamayı yüklediğim akıllı telefonum 3,5 senelik. Acaba akıllı telefonum eski olduğu için olabilir mi?
olabilir tabi ki.
Buzzer ile şarkı yapmak ? Ses dosyası olduğundan öyle, TikTok'un desteklediği video formatına çevirdiğiniz an düzelcektir, örnek bir site:Convert MP3 to Video online for free! | EZ-Converter.com

Uygulama çok çok saçma bir algoritma+kullanıcı kitlesine sahip oluğundan demiş büyük ihtimalle (ben bırakın uygulamasını açmayı, ilk defa az önceki yazımda yazdım uygulamanın adını sanırsam).
Neyse, bu konuya fazla girmeyelim. Favori şarkım filtresi video ile değil fotoğraf ile kullanılıyor. Sıkıntı şu; video işlendikten sonra dönen dairede koyduğum fotoğrafın olması gerekiyor ama fotoğraf yerine resimdeki gibi garip şekiller görünüyor.
Screenshot_2019-10-01-18-27-59.png

Saçma algoritma ve kullanıcı kitlesi derken YouTube'un çok eski videolarına (10-12 senelik videolarına) ya da web arşivine bakın. YouTube da zamanında saçmaydı (!). Bu yüzden zamanında Türkiye'de yasaklamışlardı (Haber linki: YouTube'da yasak sürüyor - Son Dakika Haberler) Şimdi üretilen her telefonda tablette var.

U
Neyse, bu konuya fazla girmeyelim. Favori şarkım filtresi video ile değil fotoğraf ile kullanılıyor. Sıkıntı şu; video işlendikten sonra dönen dairede koyduğum fotoğrafın olması gerekiyor ama fotoğraf yerine resimdeki gibi garip şekiller görünüyor.
Eki Görüntüle 470933
Saçma algoritma ve kullanıcı kitlesi derken YouTube'un çok eski videolarına (10-12 senelik videolarına) ya da web arşivine bakın. YouTube da zamanında saçmaydı (!). Şimdi üretilen her telefonda tablette var.
Şuan mantıksız bir kitlesi var, ilerisi için bir fikrim yok, sorununuzu mp4'e (veya Tiktok ne formatı kullanıyorsa) çevirirseni düzelecek.

Akıllı telefonu değiştirince sorunum çözüldü. Huawei P8 Lite modelinden (3,5 yıldır kullandığım akıllı telefondan) GM8 modeline geçince sorundan bir eser kalmadı.
Buzzer ile şarkı yapmak ? Ses dosyası olduğundan öyle, TikTok'un desteklediği video formatına çevirdiğiniz an düzelcektir, örnek bir site:Convert MP3 to Video online for free! | EZ-Converter.com

Uygulama çok çok saçma bir algoritma+kullanıcı kitlesine sahip oluğundan demiş büyük ihtimalle (ben bırakın uygulamasını açmayı, ilk defa az önceki yazımda yazdım uygulamanın adını sanırsam).
Yalnız, buzzer ile yapılan şarkı bana ait değildir.

Bu konuyu açalı 6 aydan fazla zaman geçti ve bu videoyu (buzzer ile şarkıyı) ben yaptım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı