Tiktok hakkında neler düşünüyorsunuz?

Öncelikle benim fikrimi belirteyim.Celal Şengör hocamın tarzında söyliyeceğim. "Zırvalık". İnsanlar kamera karşısında neden böyle şeyler yapar ki ve milyonlar bunları izliyor. Çok kötü 😩.
Vallahi yabancılar çok iyi kullanıyor fakat bizim kızlarımız orasını burasını göstermek için kullanıyor benim şahsi düşüncem çok salak bir uygulama. ha bide eleştirince de "SANANE BEĞHHH SLAK DELİYİZ.46 AŞKIĞĞMM DELİYİZARMYYYYĞĞ" oluyor :D

Vallahi yabancılar çok iyi kullanıyor fakat bizim kızlarımız orasını burasını göstermek için kullanıyor benim şahsi düşüncem çok salak bir uygulama. ha bide eleştirince de "SANANE BEĞHHH SLAK DELİYİZ.46 AŞKIĞĞMM DELİYİZARMYYYYĞĞ" oluyor :D
Modern kekoizm diyebilir miyiz sizce? 😂😂

Gencinden yaşlısına, akıllısından salağına, 7'den 70'e özellikle ülkemizde kullanım amacı insanların aptallıklarını tescilleme uygulamasından başka bir şey değil. Ve gerçekten öylesine utanç verici videolar yapılıyor ki insanın bazen kusası gelmiyor değil. Ne mutlu ki bizim ergenlik zamanımızda böyle dijital çöplükler yokmuş. Allah hepsine akıl fikir versin ne diyelim. :)

Eski çevremde kullanan arkadaşlarım vardı. Saçma sapan bir platform. Telefonunuza indirmeniz durmunda -10 IQ ve devamında programı açmanızla birlikte 5 li -20 IQ kombosu yiyeceğiniz milletin orasını burasını göstermeye çok hevesli olduğu bir uygulama.

"Hard Ergen" platformu. Bir dişi, bir oğlan çocuğu kameranın karşısında orasını burasını oynatıp arkaya patlamalı acıklı şarkı koyuyorlar. Alırım dedimmi alırım, zabaha kadar burdayız gibi abuk subuk, itici cümleleri değişik yüz mikikleriyle buluşturup DeepWeeb'den yedinci katmana girecek karanlık videolar yapıyorlar.

Yani ben bu insanlara üzülsem mi yoksa cringe mi olsam bilemedim.
Hocam her ikiside oluyor bende aradaki çizgide bir gidip bir geliyorum.
Gencinden yaşlısına, akıllısından salağına, 7'den 70'e özellikle ülkemizde kullanım amacı insanların aptallıklarını tescilleme uygulamasından başka bir şey değil. Ve gerçekten öylesine utanç verici videolar yapılıyor ki insanın bazen kusası gelmiyor değil. Ne mutlu ki bizim ergenlik zamanımızda böyle dijital çöplükler yokmuş. Allah hepsine akıl fikir versin ne diyelim. :)
Hocam ben bu döneme denk geldim maalesef. Çevremde çok var izleyen.

Hocam her ikiside oluyor bende aradaki çizgide bir gidip bir geliyorum.

Hocam ben bu döneme denk geldim maalesef. Çevremde çok var izleyen.
Sen onlardan olmadığın sürece sorun yok dostum. Tabi ki kişisel tercih bir şey diyemem ama insanın da kendini rezil etmemesi lazım böyle saçmalıklarla. :)

Geri
Yukarı