Tiktok kapatılacak mı?

Tiktok Kapatılmalı mı?

• Evet

Oy: 153 84,5%
  • Hayır

Oy: 28 15,5%

• Oy verenlerin toplamı
    181
Hakaret veya ulke kanunlari cignenmedigi surece herkes istedigini soyleme ve belirtme hakkina sahiptir. Eger yandas birisiyseniz girmezsiniz, siteyi engellersiniz olur biter. Sirf birisi hukumete karsi cikti diye bir siteyi kapatacaksak Kuzey Kore'ye doneriz. Bizim ozgurlugumuzun basladigi yerde baskasinin ozgurlugu biter. Eger bu kadar kisitlanmak istiyorsaniz kendi kendinizi kisitlayin, bizim yerimize karar vermeyin.
Partizan değilim ve Reddit'i hükümete karşı oldukları içinde kapatılması arzusu duymuyorum. Eğer yanıtımı düzgün okusaydınız genel olarak bir çöplük ve genel olarak her şeye saldıran bir platform olduğunu düşündüğümü anlayabilirdiniz.

Partizan değilim ve Reddit'i hükümete karşı oldukları içinde kapatılması arzusu duymuyorum. Eğer yanıtımı düzgün okusaydınız genel olarak bir çöplük ve genel olarak her şeye saldıran bir platform olduğunu düşündüğümü anlayabilirdiniz.
Farkında mısınız bilmiyorum ama Redditor'lar zaten Reddit'i anlattıklarınızı bilerek kullanıyorlar. Bu teşhisi siz koymadınız Doktor Reddit düşmanı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıktaki soruya gelirsek şuan ki bakanlık tiktoku kapatırsa büyük bir kaos ortaya çıkar ve siyaset bize oy verirseniz tiktokta ki erişim engelini kaldıracağıza döner.

Turk subredditlerinde dolasiyorsaniz bir zahmet sevmeyin. Orada olanlarin tek amaci "kAra mIZaH" yapmak. Meme adina hicbir bilgisi olmayan kisilerin toplandigi amacsiz subredditler yerine gidip Astronomi, klavye, COVID, Gamingcirclejerk gibi yabanci subredditlere girerseniz asil Reddit'in nasil oldugunu gorursunuz.

Turk subredditlerinde dolasiyorsaniz bir zahmet sevmeyin. Orada olanlarin tek amaci "kAra mIZaH" yapmak. Meme adina hicbir bilgisi olmayan kisilerin toplandigi amacsiz subredditler yerine gidip Astronomi, klavye, COVID, Gamingcirclejerk gibi yabanci subredditlere girerseniz asil Reddit'in nasil oldugunu gorursunuz.
Yabancı Reddit'lere tek bir laf etmedim. Reddit Türkiye'nin bir çöplük olduğundan bahsediyorum. Buna en büyük örneği burdurland şövalyesi @GreatestOfAlltimes'i örnek verebiliriz.

Türk subredditlerinde dolasiyorsaniz bir zahmet sevmeyin. Orada olanlarin tek amaci "kara mızah" yapmak. Meme adina hicbir bilgisi olmayan kisilerin toplandigi amacsiz subredditler yerine gidip astronomi, klavye, covıd, gamingcirclejerk gibi yabanci subredditlere girerseniz asil Reddit'in nasil oldugunu gorursunuz.

Hak veriyorum çoğu yararlı bilgiyi Reddit'de öğrendim ama karanlık taraflarda var o yüzden yaş kısıtlaması getirirlirse mantıklı olabilir hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı