TikTok Live Studio oturum açılamıyor

Arkadaşlar son denediğimiz aksiyon sadece ben de çalıştı maalesef (uygulama acildiginda direkt benim hesaba giriyor) Serdar abi denemeye devam ediyor.

Herkese selamlar, malesef hiç bir yöntem işe yaramıyor kendi kullanıcı bilgilerimizi dosylara adapte etmek için. Reaninz kardeşimizin zaten kendi kullanıcı bilgileri olduğu için onda işe yaradı ve diğer bilgisayarındada sorunu çözüldü. ben webden login olup kişisel bilgilerimi dosyalara adapte etmeye çalıştım. malesef uygulama açık kaynak kodlu olmadığından buda ciddi zaman alıyor. birçok şey denedim ve artık benimde çok fazla umudum kalmadığı için bilgilendirme yapmak istedim. yine aklıma gelen şeyleri deneyeceğim. bir gelişme olursa sizlerlede paylaşırım.

bunun dışında lütfen herkes saat başı ticket larına ekleme yapsın, bir youtube videosu paylaştım ona etkileşimde bulunun beğenin yorum yapın vs. öne çıkarmaya çalışalım belki bir yetkilinin dikkatini çekebiliriz.

son olarak tiktok normal windows uygulamasındaki sorun çözüldü giriş yapılabiliyor, live stüdyo içinde umarım düzeltme gelir..

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herkese selam, maalesef hiçbir yöntem işe yaramıyor kendi kullanıcı bilgilerimizi dosylara adapte etmek için. Reaninz kardeşimizin zaten kendi kullanıcı bilgileri olduğu için onda işe yaradı ve diğer bilgisayarındada sorunu çözüldü. Ben webden login olup kişisel bilgilerimi dosyalara adapte etmeye çalıştım. Maalesef uygulama açık kaynak kodlu olmadığından bu da ciddi zaman alıyor. Birçok şey denedim ve artık benim de çok fazla umudum kalmadığı için bilgilendirme yapmak istedim. Yine aklıma gelen şeyleri deneyeceğim. Bir gelişme olursa sizlerlede paylaşırım.

Bunun dışında lütfen herkes saat başı ticket larına ekleme yapsın, bir YouTube videosu paylaştım ona etkileşimde bulunun beğenin yorum yapın vs. öne çıkarmaya çalışalım belki bir yetkilinin dikkatini çekebiliriz.

Son olarak TikTok normal Windows uygulamasındaki sorun çözüldü giriş yapılabiliyor, live stüdyo içinde umarım düzeltme gelir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Reis zaten normal olan giriliyordu.

Reis böyle olursa biz ilgi alakayı kimden bulacağız ne anlamı kaldı bu destek olayının en zor anımızda yardım etmiyorlar bilgi vermiyorlar ise destek programının ne mantığı kaldı allah aşkına.
Simdi yine yazdim diyorum ya destek programi kapsaminda yayinciyim ajansada bagli degilim muzisyenim müziklerim var ama oyun oynuyorum keyfim oyle istiyor hani tiktok turkiye kadar kotu server yok herseye ihtar ban uyari sorun duzelir dedikce herseyi berbat hale getirdiler

Herkese selamlar, malesef hiç bir yöntem işe yaramıyor kendi kullanıcı bilgilerimizi dosylara adapte etmek için. Reaninz kardeşimizin zaten kendi kullanıcı bilgileri olduğu için onda işe yaradı ve diğer bilgisayarındada sorunu çözüldü. ben webden login olup kişisel bilgilerimi dosyalara adapte etmeye çalıştım. malesef uygulama açık kaynak kodlu olmadığından buda ciddi zaman alıyor. birçok şey denedim ve artık benimde çok fazla umudum kalmadığı için bilgilendirme yapmak istedim. yine aklıma gelen şeyleri deneyeceğim. bir gelişme olursa sizlerlede paylaşırım.

bunun dışında lütfen herkes saat başı ticket larına ekleme yapsın, bir youtube videosu paylaştım ona etkileşimde bulunun beğenin yorum yapın vs. öne çıkarmaya çalışalım belki bir yetkilinin dikkatini çekebiliriz.

son olarak tiktok normal windows uygulamasındaki sorun çözüldü giriş yapılabiliyor, live stüdyo içinde umarım düzeltme gelir..

Hafta sonu tiktok yetkilileri hic biseye bakmaz özellikle türk yetkililer tek bildirim yapilacak yer link birakiyorum
Sorunu ingilizce yazip ekran görüntüsü ekleyin Report a problem | TikTok

Uygulama uzerindende yazin ben oyle yapdim

Geri
Yukarı