TikTok Live Studio oturum açılamıyor

Arkadaşlar sorunu kısmen çözdük, Reaninz kardeşimi yönlendirdim dosyalar ile diğer bilgisayarından da giriş yapabildi. dosya formatını da bana gönderdi, bende giriş ekranını atlamamız için gereken kendi hesabımıza ait bilgileri dosya formatına uygun hale getirmek için uğraşıyordum ama deprem oldu biraz ara verdim şuan , bu gece halledeceğim ve herkesin sorununu çözeceğim umuyorum.
GEÇMİŞ OLSUN UMARIM BİR SORUN YOKTUR.

Arkadaşlar sorunu kısmen çözdük, reaninz kardeşimi yönlendirdim dosyalar ile diğer bilgisayarından da giriş yapabildi. Dosya formatını da bana gönderdi, bende giriş ekranını atlamamız için gereken kendi hesabımıza ait bilgileri dosya formatına uygun hale getirmek için uğraşıyordum ama deprem oldu biraz ara verdim şu an, bu gece halledeceğim ve herkesin sorununu çözeceğim umuyorum.

Çok çok geçmiş olsun hocam. Dört gözle bekliyoruz.

Arkadaşlar sorunu kısmen çözdük, Reaninz kardeşimi yönlendirdim dosyalar ile diğer bilgisayarından da giriş yapabildi. dosya formatını da bana gönderdi, bende giriş ekranını atlamamız için gereken kendi hesabımıza ait bilgileri dosya formatına uygun hale getirmek için uğraşıyordum ama deprem oldu biraz ara verdim şuan , bu gece halledeceğim ve herkesin sorununu çözeceğim umuyorum.
nerede oldu kardeşim.

geçmiş olsun

Arkadaşlar son denediğimiz aksiyon sadece ben de çalıştı maalesef (uygulama acildiginda direkt benim hesaba giriyor) Serdar abi denemeye devam ediyor.

Geri
Yukarı