TikTok Live Studio oturum açılamıyor

Video istediniz buyrun size video
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çözüm için teşekkürler, bu şekilde ne güzel oldu işte hocam. Çok sağol

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ücretsiz sanal makina açabileceğimiz site var mı hocam

Çözüm için teşekkürler, bu şekilde ne güzel oldu işte hocam. Çok sağol

Ücretsiz sanal makina açabileceğimiz site var mı hocam
Arkadaşım ondan zaten bende var diye ben yapayım diyorum bu işin sıkıntısı bu zaten ama anlatamiyorum ki. amozon aws var kayıt süreçleri var uğraşırım diyorsan google da arat ve kur. Ben siz uğraşmayın diye girip halledeyim istedim ama tercih sizin.

bak işte bu güzel çözüm oldu kardeşim,

zaten sorunun login dosyasında olduğunu bulmuştuk , bir arkadaşa da bu şekilde login dosyasını kopyalayarak yardımcı olup giriş yapmasını sağlamıştık.

sende login dosyamızı alabilmemiz için yöntemi bulmuşsun eline sağlık

Arkadaşım ondan zaten bende var diye ben yapayım diyorum bu işin sıkıntısı bu zaten ama anlatamiyorum ki. amozon aws var kayıt süreçleri var uğraşırım diyorsan google da arat ve kur. Ben siz uğraşmayın diye girip halledeyim istedim ama tercih sizin.
Microsoft azure ile ücretsiz makina oluşturulabiliyor, çözüm için tekrar teşekkürler

obs ile çalıştığım için sistemde hiç bir değişiklik yapmadan kullandım hediyeler aynı yerlerinde görünüyor ve aktif çalışıyor

çözüm mesajını görenler beğenirse daha fazla kişi farkedebilir. beğenin
Tam olarak ne yapmam lazım oyun yayını yapıyorum ne indircm.pc ye telefona biraz detayli bilgi verrsenz anlamadm pek k.b yn

Hocam uzak bir masaüstü açmadan kendi pc mize Avrupa sunuculu Tiktok Live Studio kuramıyor muyuz? merak ettiğim için soruyorum bilmediğim için.

bak işte bu güzel çözüm oldu kardeşim,

zaten sorunun login dosyasında olduğunu bulmuştuk , bir arkadaşa da bu şekilde login dosyasını kopyalayarak yardımcı olup giriş yapmasını sağlamıştık.

sende login dosyamızı alabilmemiz için yöntemi bulmuşsun eline sağlık
Ersel bey Discord adresimden görüştük seste konuşurken uzak masaüstü Anydesk ile bağlandı ve kendi sanal bilgisayarından QR kodumla hesabımı açtım ve LOgin dosyasını alarak benim bilgisayarıma kopyaladı.

Hiç açılmayan oturum sonunda açıldı ve tiktok live studio ya bağlandım.

Çok teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Başarılı.png
    Başarılı.png
    286,5 KB · Görüntüleme: 27

Geri
Yukarı