TikTok Live Studio oturum açılamıyor

Video istediniz buyurun size video
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum bu videoda gösterdiğin dosyanın yapısının nasıl olduğunu yazabilir misin?

Örnek;
JSON:
{
 "account": {
 "mail": "[email protected]",
 "password": "blablabla"
 }
}

Hocam uzak bir masaüstü açmadan kendi pc mize Avrupa sunuculu Tiktok Live Studio kuramıyor muyuz? merak ettiğim için soruyorum bilmediğim için.
Hayır maalesef olmaz. Tr den oturum acılamıyor. Bunu yurtdışı makineden yapmamız gerek. Discorddan ulaşırsan 5 dk da yaparız #ersel7520

discorda gelirmisin #ersel7520 yada tiktok: @erselgnc

Arkadaşlar güncelleme Tiktok Live Studio yayın açtım ve farkettim ki Live studioda chat kısmı çalışmıyor.Bilginiz olsun

Hayır maalesef olmaz. Tr den oturum acılamıyor. Bunu yurtdışı makineden yapmamız gerek. Discorddan ulaşırsan 5 dk da yaparız #ersel7520

Arkadaşlar güncelleme Tiktok Live Studio yayın açtım ve farkettim ki Live studioda chat kısmı çalışmıyor.Bilginiz olsun
Dostum üstte yazdığımı okur musun?

Telefondan yayını izleyip chat takip edilebilir

Arkadaşlar çok kolay bir şekilde çözüm var, sanal makineyla falanda uğraşmaya, dosya kopyalamaya gerek kalmıyor,
Windows'un, Denetim Masası'ndan bölgeye ve dil seceneklerine girin,
Soldan dil i seçin görüntüleme dilini ingilizceye çekin, İngilizce yüklü değilse yüklemek için altta ekleme bölümü var.
Yine soldan bölgeyi seçin Amerika'yı seçini.
Oturumu yeniden başlatmak isteyecek.
Sonra TikTok live stüdyoyu indirip kurun, login olabileceksiniz.
Daha sonrasında dil ve bölgeyi tekrar Türkçe Türkiye yapabilirsiniz.
Ben denedim girdim, yapamayan olursa video çekip atarım.
Hadi herkese geçmiş olsun.
Edit: Mac kullananlarda ayarlardan benzer şekilde dil bölge seçeneklerini değişip çözebilirler.
Edit 2:
Video ekledim arkadaşlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar çok kolay bir şekilde çözüm var, sanal makineyla falanda uğraşmaya, dosya kopyalamaya gerek kalmıyor,

Windows'un, Denetim Masası'ndan bölgeye ve dil seceneklerine girin,
Soldan dil i seçin görüntüleme dilini ingilizceye çekin, İngilizce yüklü değilse yüklemek için altta ekleme bölümü var.
Yine soldan bölgeyi seçin Amerika'yı seçini.
Oturumu yeniden başlatmak isteyecek.

Sonra TikTok live stüdyoyu indirip kurun, login olabileceksiniz.

Daha sonrasında dil ve bölgeyi tekrar Türkçe Türkiye yapabilirsiniz.

Ben denedim girdim, yapamayan olursa video çekip atarım.

Hadi herkese geçmiş olsun.

Atsana video Allah askına ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı