TikTok Live Studio oturum açılamıyor

Bugün gün içinde en geç gece 12 den önceye kadar sorunu çözüme kavuşturacaklarını ümid ediyordum fakat galiba tam bir umutsuz bir vaka şuan. Artık yarina bari hallolur diye dua etmeye başladık. çok yazık gerçekten sıralamalar düşüyor :(

Vay bee profesyonel tiktok yayıncı kariyerim son buldu heralde :D Ayağımızı kaydırdılar hayat işte :D

HWID ban attılar heralde. Ya da ip ban mı attılar ne oldu bilmiyorum. Dün çıkış yaptım tekrar giriş yapamadım.

Vay bee profesyonel tiktok yayıncı kariyerim son buldu heralde :D Ayağımızı kaydırdılar hayat işte :D

HWID ban attılar heralde. Ya da ip ban mı attılar ne oldu bilmiyorum. Dün çıkış yaptım tekrar giriş yapamadım.
Reis banlık bir durum yok dramaya gerek yok sorun var ve genel sorun var 10 dakikada 10 larca kişi yazıyor elbet çözülecek genel bir sorun var.

tiktok bizi silmiş olmalı iki gündür hala bir sonuca kavuşamadığına göre

pc üzerinden normal tiktok uygulamasına giriş yapabilen var mı ? ne uygulamadan nede internet sitesinden giriş yapamıyorum

live studio ya hiç giriş yapamadım ama bugüne kadar normal tiktok uygulamasına giriyordum şuan tiktoka da girilmiyor

Arkadaşlar sorunu kısmen çözdük, Reaninz kardeşimi yönlendirdim dosyalar ile diğer bilgisayarından da giriş yapabildi. dosya formatını da bana gönderdi, bende giriş ekranını atlamamız için gereken kendi hesabımıza ait bilgileri dosya formatına uygun hale getirmek için uğraşıyordum ama deprem oldu biraz ara verdim şuan , bu gece halledeceğim ve herkesin sorununu çözeceğim umuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı