TikTok Live Studio oturum açılmıyor ve "page not available" hatası veriyor

AlphaGameAZ

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. 4-5 gundur live Studio'dan yayin yapamiyorum. Son guncellemeyle oturum bile acilmiyor. Yardim lazim, cozumunu bilen varsa soyleyebilir mi?

Merhaba. 4-5 gundur live Studio'dan yayin yapamiyorum. Son guncellemeyle oturum bile acilmiyor. Yardim lazim, cozumunu bilen varsa soyleyebilir mi?
Reis konu bayadır var yeni konu açmışsın özet geçeyim HİÇ BİR ŞEKİLDE yolu yok tamamen TİKTOK kaynaklı bir sorun maalesef ki. Ne zaman BUGFIX getirirler ise o zaman giriş yapabiliriz.

Reis konu bayadır var yeni konu açmışsın özet geçeyim HİÇ BİR ŞEKİLDE yolu yok tamamen TİKTOK kaynaklı bir sorun maalesef ki. Ne zaman BUGFIX getirirler ise o zaman giriş yapabiliriz.
kanka buraya girer girmez actim ya hic bakmadim varmi yokmu diye yabancilarin forumlarinda baktim hicbirinde boyle sorun yok bi tr de var

kanka bende rahat 5-6 gundur calismiyor internet altyapimdan kaynakli oldugunu dusundum baska internetlede denedigimde olmadi

Arkadaşlar sorunu ben çözdüm isteyenler yukardaki linkte benim mesajlarıma bakabilirler.

Arkadaşlar çok kolay bir şekilde çözüm var, sanal makinayla falanda uğraşmaya , dosya kopyalamaya gerek kalmıyor,

windowsun , denetim masasından bölgeye ve dil seceneklerine girin ,
soldan dil i seçin görüntüleme dilini ingilizceye çekin , ingilizce yüklü değilse yüklemek için altta ekleme bölümü var.
yine soldan bölgeyi seçin amerikayı seçini
oturumu yeniden başlatmak isteyecek
sonra tiktok live stüdyoyu indirip kurun , login olabileceksiniz
daha sonrasında dil ve bölgeyi tekrar türkçe türkiye yapabilirsiniz.
ben denedim girdim , yapamayan olursa video çekip atarım.
hadi herkese geçmiş olsun

edit : mac kullananlarda ayarlardan benzer şekilde dil bölge seçeneklerini değişip çözebilirler.

edit 2 :

video ekledim arkadaşlar

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
çözüldü

Son düzenleme:
@AlphaGameAZ @emrehkan @Barış Alper Arkadaşların attığı gönderinin son sıralardaki yorumlarına bakarak komple çözebilirsiniz. Kısaca Windows ayarlarından Bölge/Dil ayarlarından ABD/İngilizce'yi seçmeli ve yeniden başlatmalısınız sonra giriş yapıyor.

Giriş yaptıktan sonra Türkçe yapıp gönül rahatlığıyla yeniden başlatabilirsiniz.
Henüz CANLI'da denemedim, yani CANLI'daki yorumlarda falan sorun var mı bilmiyorum.

Geri
Yukarı