Tilt etmeyen oyun önerisi

Q1raz

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, Valorant'ı betasından beri oynuyordum fakat artık kitlesi çok toksikleşmeye basladiği icin yeni bir oyuna gecmeyi planliyorum. Türü çok fark etmez, tilt etmesin ve eğlendirsin yeter (bu arada Fortnite'ye baktım biraz ama Build biraz sıkıntıymış yeni başlayanlara).

Rekabetçi şart ise işin zor. Artık çoğu oyunun kitlesinde toksik insanlar var. Zaten kimisi işi abartıp yayıncı/içerik üreticisi olmadığı halde günün yarısından fazlasını oynadığı oyuna ayırıyor, hatta adıyor desek doğru olur. Oyunlar eğlenmek içindir. Bu şekilde kimsenin eğlenebileceğini düşünmüyorum.

Rekabetçi şart ise işin zor. Artık çoğu oyunun kitlesinde toksik insanlar var. Zaten kimisi işi abartıp yayıncı/içerik üreticisi olmadığı halde günün yarısından fazlasını oynadığı oyuna ayırıyor, hatta adıyor desek doğru olur. Oyunlar eğlenmek içindir. Bu şekilde kimsenin eğlenebileceğini düşünmüyorum.

Rekabetçi olması şart değil, hikayeli bir oyun bile olabilir yeter ki tilt etmesin. Yahu rahatlamak icin oyuna giriyorum, sinir olup cikiyorum.

Rekabetçi olması şart değil, hikayeli bir oyun bile olabilir yeter ki tilt etmesin. Yahu rahatlamak icin oyuna giriyorum, sinir olup cikiyorum.
O zaman tilt olma anlayışı da biraz kişiden kişiye göre değişebilir ama sen kendi durumunda bir kitleden örnek verdiğin için az çok anlayabiliyorum nelere mağruz kaldığını.

* Metro serisini oynayabilirsin, 3 oyundan oluşuyor: 2033, Last Light ve Exodus.
* Dying Light serisini oynayabilirsin. Başta zorlanabilirsin ama alışınca zombi doğramak çok keyifli oluyor.
* Quantic Dream'in herhangi bir oynunu oynayabilirsin.
* Felsefeyi seviyorsan çok net SOMA oynamalısın.
* Bu liste uzar da gider.

Valodan bende bıktım ama bırakamıyorum :) rdr2 oynadım biraz geçenlerde güzel oyun at üstünde gezmek balık tutmak hoşuma gitti. cyperpunk aldım birde ama yüklemedim henüz o yüzden rdr2 önerebilirim.

Sistem gereksinimi düşük olan oyunların kitlesi maalesef rezalet. Arkadaşın rekabetçi oyundan çok hikayeli oyunlara yönelmesi gerekmekte.
Ben dalga geçtim zaten Rocket League diyerek. Bu oyundan en çok çekenlerden biri benimdir.

Geri
Yukarı