Tilt etmeyen oyun önerisi

Dark Souls, Hotline Miami, Outlast gibi serilerle rahatlayıp keyfinize bakabilirsiniz 😃👍
Riot Games kitlesinden daha rahat en azından.
Tek oyunculu oyunu olarak:
Metal Gear Rising: Revengeance
Hotline Miami.
Hollow Knight.
Ori.
Tails of ıron.
Mount and Blade: Warband (sisteminiz kaldırıyorsa Bannerlord bakabilirsiniz fakat Warband bana nedense daha hoş geliyor)
Undertale.
Witcher.
Serilerine bakabilirsiniz. Genelde düşük sistem gereksinimli oyunlar yazdım, şu anlık aklıma gelenler bunlar.
Ha bir de online/offline karışık olarak Payday 2 güzel bir seçenek.

Bende Valorant'ı uzun süre oynayıp bırakmış biriyim.
Bıraktıktan sonra Forza Horizon,Doom eternal, portal gibi oyunlara yöneldim arkadan şarkı açıyorum kafama göre takılıyorum oyunda tavsiye ederim.

4 gündür mordhau oynuyorum 60 saati devirdim eğer online oyun arıyorsan bakabilirsin başlarda dikkat etmen gereken bir kaç şey var onun dışında çoğu kişi senle aynı nerdeyse
- Browser üzerinden Noob ibaresi olan serverlara gir otomatik server arama tuşuna basma çok pingli oynarsın
- Girdiğin sunucu eğer düello ise mor kıyafetli maulle gezen cücelerden uzak dur vs teklif ederse uzaklaş bulaşma cüce tarikatinden onlar
- Çıplak gezen sopa veya maullü elemanlardan uzak dur.

Başlarda zorlanırsın bende zorlandım baya şu an 60. Saatteyim 200levellerle vs atabiliyorum rahat bir şekilde arada yenip arada yeniliyorum.

Aynı şekilde arabanızda Türk bayrağı varsa sırf Türk olduğumuz için oyunu satan yabancılar mevcut. Irkçılık hat safhada.

Dostum bayraktan değil de, oyuncularla alakalı bence. Misal F1 oynuyorum profilden bayrağımızı kaldırdığım zaman lobilerden atılmıyorum. Bunun sebebi ne dersen bizim oyuncu kitlemiz fazla toksik maalesef. Adamlar artık genel konuşuyor kısaca.

Irkçılık yapılmasını normalleştirmiyor bu. Rus oyuncular da aşırı toksik fakat Ruslara bu muamele yapılmıyor.

Yok dostum haklısın o konuda lütfen yanlış anlama. Dünya genelinde çok yaşıyoruz maalesef. Ama dediğim şu; biz toksiklik yapınca daha çok tepki alıyoruz ırkçılıkla birleşince.

Geri
Yukarı